Silniki i generatory dla przemysłu spożywczego

W zależności od tego, czy jest to przemysł mięsny, drobiarski, rybny, mleczarski czy piekarniczy, jak również od zastosowania (młyny, mieszalniki, przenośniki) silnikom używanym w przemyśle spożywczym stawiane są specyficzne i wysokie wymagania. Dodatkowymi pożądanymi cechami są zazwyczaj bezawaryjność i wysoka sprawność w całym okresie życia silnika.

Oferta ABB obejmuje kompletny zakres sprawdzonych, wysokosprawnych silników do każdej aplikacji w przemyśle spożywczym. Silniki ABB są obecne w całym cyklu produkcyjnym: od magazynowania surowca, poprzez jego przetwarzanie, transport aż do przechowywania gotowego produktu - na każdym etapie bez kompromisów w zakresie norm i wymagań branżowych.

ABB może dostarczyć produkty wsparte pakietem usług tak, aby w każdej aplikacji możliwe było osiągnięcie najwyższych poziomów sprawności i wydajności produkcji, niezależnie od warunków pracy. Dzięki kombinacji najlepszych dostępnych materiałów z najwyższej klasy technologią, nasze silniki dla przemysłu spożywczego mogą pracować niezawodnie w każdej, nawet najbardziej wymagającej aplikacji.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Interesujące tematy

Nasza oferta

Loading documents
Select region / language

Pożyteczne informacje