Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Konserwacja zapobiegawcza

Nieplanowanie zatrzymanie produkcji zawsze pojawia się w najgorszym i najmniej oczekiwanym momencie. Nasze programy konserwacji zapobiegawczej mają na celu wyeliminowanie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Program zakłada wykonywanie kolejnych działań konserwacyjnych krok po kroku w zaplanowanych odstępach czasu w całym przewidywanym okresie eksploatacji silnika lub generatora. Dokładny harmonogram działań uwzględnia metodykę i profil działania linii produkcyjnej jak również warunki środowiska pracy.

Konserwacja prewencyjna jest inwestycją mającą na celu uniknięcie awarii - program może wyeliminować zaburzenia produkcji i pomóc w zapewnieniu długofalowej konkurencyjności.

Zestawy konserwacyjne


Zestawy części zamiennych pozwalają na skrócenie czasu niezbędnego na przeprowadzenie czynności konserwacyjnych. Zawierają one tylko oryginalne podzespoły w optymalnym pakiecie pozwalając na ekonomiczne zakupy niezbędnych części zamiennych.

Kluczowe zalety

  • Konserwacja jest zaplanowana z uwzględnieniem planów produkcyjnych zakładu
  • Minimalizacja nieplanowanych przestojów
  • Redukcja, a nawet eliminacja strat produkcji
  • Redukcja kosztów utrzymania ruchu
  • Ochrona gwaracyjna
Loading documents