Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Umowy serwisowe w programie ABB Motor Care

Umowy serwisowe, które możemy dopasować dokładnie do Twoich potrzeb.

Nasi eksperci pomogą w przygotowaniu umowy idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Przygotowanie umowy rozpoczyna się od darmowej analizy ryzyka dla wszystkich silników i generatorów w Twoim zakładzie. Zanalizujemy Twoje potrzeby serwisowe - dokonamy dokładnej analizy stanu technicznego, sprawdzimy które silniki i generatory są kluczowe dla Twoich procesów produkcyjnych i na tej podstawie dokonamy rekomendacji najodpowiedniejszej umowy serwisowej.
Nasze  umowy serwisowe uwzględniają kompetencje i dostępność Twoich służb utrzymania ruchu i bazują na optymalizacji podziału zadań serwisowych. Dostępność wykwalifikowanego personelu na miejscu jest szczególnie istotna jeśli umowa obejmuje zdalne wsparcie techniczne.
Na podstawie naszych rekomendacji możesz dokonać wyboru elementów składowych Twojej umowy serwisowej. Dla dodatkowej wygody, wiele planów serwisowych może być koordynowane w zakresie jednej umowy serwisowej.

Umowa serwisowa z ABB jest najefektywniejszym sposobem zarządzania cyklem życia silników, generatorów oraz elementów mechanicznego przeniesienia napędu przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka nieplanowanych przestojów produkcji.

Kluczowe zalety

  • Umowa bazuje na rekomendacjach ekspertów
  • Umowy jest dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb
  • Rozwiązanie wydajne i opłacalne
  • Jedna umowa dla ułatwienia zarządzania planami serwisowymi
Loading documents