Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Monitorowanie stanu na miejscu

Regularne sprawdzanie stanu silnikow, przekładni oraz napędzanych urządzeń pozwala na utrzymanie najwyższej wydajności w całym okresie eksploatacji maszyn i urządzeń.

Podejście zintegrowane - ABB MACHsense-P

ABB MACHsense-P dostarcza kompleksowej analizy problemów mechanicznych i elektrycznych całego układu napędowego poczynając od silnika poprzez przekładnię (jeśli jest zainstalowana) aż do napędzanego urządzenia (pompy, wentylatora, sprężarki). System gromadzi dane odnośnie drgań a także dane elektryczne (prądy i napięcia) w celu wykrycie problemów w istotnych obszarach uzwojeń, wirnika, jakości zasilania, posadowienia, łożysk, stanu przekładni oraz napędzanego obciążenia.


Unikalne oprogramowanie


ABB MACHsense-P oparty jest na unikalnym, opatentowanym rozwiązaniu opracowanym w wyniku zakrojonych na szeroką skalę prac działów badawczych ABB oraz Baldor. Oprogramowanie uwzględnia model konstrukcji silnika i układu przeniesienia napędu, a specjalne algorytmy mają za zadanie zapewnienie wysokiej wiarygodności w wykrywaniu uszkodzeń, ocenie ich skali i istotności.

Raporty


Dostarczany przez naszych ekspertów raport zawiera zalecenia odnośnie wymaganych działań prewencyjnych i naprawczych. ABB MACHsense-P jest wiarygodnym narzędziem do wczesnego ostrzegania, które umożliwia efektywne planowanie prac konserwacyjnych w początkowych stadiach powstawania wad.

Zalety

  • Zintegrowana analiza i raporty
  • Analiza prądów, napięć i drgań w jednej analizie i raporcie
  • Raporrty dopasowane do wymagań planowania działań serwisowych
  • Zautomatyzowana analiza i natychmiastowy raport
  • Redukcja ryzyka nieplanowanych przestojów
  •  System wczesnego ostrzegania dostarczający danych do planowania działań serwisowych
  •  Sieć serwisowa ABB
  •  Wysoka skuteczność wykrywania uszkodzeń
Loading documents