Global site

Webová stránka ABB používa cookies. Zotrvaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac (ANJ)

Iskrovo bezpečné synchrónne DOL motory, 4-6 pólové

Equipment protection level Gc for zones 1 and 2


ABB ponúka širokú škálu synchrónnych motorov pre aplikácie s možnosťou regulácie otáčok ako aj s konštantnou rýchlosťou. Motory sú konštruované v štandardnom dizajne s prihliadnutím na požiadavky každého zákazníka či aplikácie. Vysoký výkon a efektivita nákladov sú dosiahnuté cez optimálne využitie aktívnych materiálov.

Dizajn a výkonnosť synchrónnych motorov od ABB neustále modernizujeme, aby sme držali krok s najnovšími dostupnými technológiami a bezpečnosťou. ABB sa navyše sústredí aj na popredajný servis u zákazníka a pri konštrukcii motora zohľadňuje aj potrebu údržby, životnosť, prediktívny monitoring či možnosť modernizácie motora po určitom čase jeho prevádzky.

ABB ponúka synchrónne motory podľa typu ochrany Ex nA. Takáto konštrukcia motora zabraňuje vytvoreniu iskier alebo horúceho povrchu vnútri púzdra aj na jeho vonkajšej strane pri bežnej prevádzke. ABB má s takýmito typmi motorov dlhoročné skúsenosti, čo poukazuje na ich spoľahlivosť a bezpečnosť.
Loading documents

Obľúbené odkazy

ABB Web Feeds