Global site

Webová stránka ABB používa cookies. Zotrvaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac (ANJ)

Iskrovo bezpečné synchrónne DOL motory, 8-40 pólové

Typ ochrany zariadenia Gc pre zóny 1 a 2


Priemyselné procesy si zväčša vyžadujú vysokovýkonové spoľahlivé elektrické motory s nízkymi rýchlosťami. Synchrónne motory od ABB sú kompaktné, ľahké a je jednoduché ich prispôsobiť požadovanej aplikácii podľa špecifických nárokov zákazníka. Výrobky ABB navyše zodpovedajú vysokej úrovni účinnosti počas celej svojej životnosti pri nízkych nákladoch na údržbu. Až 90 % dielcov našich výrobkov vieme recyklovať.

DOL synchrónne motory od ABB s nízkymi rýchlosťami charakterizuje koncept flexibilného dizajnu, vďaka ktorému je možné motor prispôsobiť takmer všetkým typom aplikácií, inštalácií a požiadaviek.

ABB ponúka synchrónne motory podľa typu ochrany Ex nA. Takáto konštrukcia motora zabraňuje vytvoreniu iskier alebo horúceho povrchu vnútri púzdra aj na jeho vonkajšej strane pri bežnej prevádzke. ABB má s takýmito typmi motorov dlhoročné skúsenosti, čo poukazuje na ich spoľahlivosť a bezpečnosť.
Loading documents

Obľúbené odkazy

ABB Web Feeds