ABB gamykla Suomijoje gavo platininį įvertinimą už nulį atliekų į sąvartyną

ABB gamykla Suomijoje gavo platininį įvertinimą už nulį atliekų į sąvartyną

  • Ketvirta ABB elektrifikacijos verslo gamykla gavo  "UL Solutions" įvertinimą už "Zero Waste to Landfill" ("Nulis atliekų į sąvartyną")
  • Sąvartyno nepasiekia 100% atliekų, o 35% panaudojama energijos gamybai
  • Tai sekantis ABB įsipareigojimo tausoti išteklius, mažinti atliekų kiekį žingsnis.

"ABB Vaasa“ yra naujausia gamykla Suomijoje, kuri gavo platininį įvertinimą kvalifikacijoje "Nulis atliekų" ("Zero Waste Classifications") pagal "UL2799A Environmental Claim Validation Procedure". Ši gamykla prisijungia prie kitų trijų "UL" įvertintų ABB gamyklų Italijoje ir Kinijoje. Tai dalis ABB įsipareigojimo iki 2030 metų sumažinti atliekų kiekį ir jų nebevežti į sąvartynus.

„Tvarumą ir cikliškumą integruojame visoje mūsų vertės grandinėje. Mūsų darbuotojai yra įsipareigoję eliminuoti atliekas, kurias reikėtų vežti į sąvartyną. Šis etapas parodė, kad tai yra įmanoma. Tai įkvėps mus ir toliau siekti teigiamų pokyčių, siūlant tvaresnius sprendimus savo klientams," - sako "ABB Smart Power Vaasa" viceprezidentas Tero Talvitie.

Ugdymo procese ir kuriant kultūrą, kurioje atliekų rūšiavimas yra prioritetinis, buvo labai svarbūs mokymai, kurie apėmė atliekų rūšiavimo svarbą, bei atliekų tvarkymą pagal galiojančius aplinkosaugos teisės aktus. Perėjimas prie tvirtesnės perdirbimo sistemos buvo organiškas Vaasa gamyklos darbuotojų procesas, nes Suomijos teisės aktai reikalauja, kad visos buitinės atliekos taip pat būtų perdirbamos.

"UL’s Environmental Claim Validation Procedure for Zero Waste to Landfill"  reikalauja, kad bent 90% atliekų būtų pernaudojama. Vaasa 100% atliekų perdirba ir jų nebevežą į sąvartynus, todėl  pasiekė aukščiausią platininį įvertinimą. Atliekos yra pakartotinai panaudojamos, perdirbamos arba kompostuojamos, 35% jų panaudojama energijos gamybai.

  • „ABB Smart Power Vaasa“ yra viena tarp pirmųjų ABB gamyklų pasaulyje, gavusi platininį įvertinimą už nulinį atliekų kiekį sąvartynuose.
  • "ABB Vaasa" darbuotojai įgalino atliekų kiekio sumažinimą
  • Visos atliekos "ABB Vaasa" yra rūšiuojamos

Links

Contact us

Downloads

Share this article

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp