Pripažinimo sulaukusi ABB Busch-art linear® šviesos jungiklių serija pasižymi kokybiško dizaino ir tvarumo derme

Pripažinimo sulaukusi ABB Busch-art linear® šviesos jungiklių serija pasižymi kokybiško dizaino ir tvarumo derme

  • Busch-art linear® serija yra gaminama iš perdirbtų medžiagų, įskaitant senus priekinius automobilių žibintus ir kompaktinius diskus, todėl gamybos metu išmetamo CO2 kiekis sumažėja 82 procentais.
  • Įvairių medžiagų ir spalvų kokybiški elegantiško, minimalistinio dizaino gaminiai  atitiks bet kurį individualų skonį, ar patalpų stilių.
  • Busch-art linear® mechaninius ir elektroninius šviesos jungiklius, siekiant patogumo ir efektyvumo, galima integruoti į ABB išmaniąsias namų sistemas ABB-free@home®,  ABB i-bus® KNX.

Naują ABB Busch-art linear® tvarią ir išskirtinio dizaino kokybiškų šviesos jungiklių seriją  galima integruoti į pastatų automatizavimo sistemas. Ši serija šiemet jau pelnė „Designplus Award“1 apdovanojimą, kuriuo "Light + Building“ parodoje pagerbiami novatoriški produktai, sistemos ar idėjos. Busch-art linear® taip pat laimėjo ir 2024 metų "German Design Award"2, kurie diktuoja novatoriško ir išskirtinio dizaino standartus, apdovanojimą. Be to, ji laimėjo prestižinį "iF DESIGN AWARD 2024" auksinį apdovanojimą3 – aukščiausią pripažinimą dizaino srityje.

Naujoji mechaninių ir elektroninių jungiklių serija pasižymi aiškiomis linijomis, lengvomis formomis, preciziškais kontūrais ir tobulais paviršiais, kuriuos apjungia elegantiškas, nesenstantis, minimalistinis dizainas, metantis iššūkį įprastiniam jungiklių įvaizdžiui. Seriją sudaro įvairios medžiagos, įskaitant stiklą, metalą, graikinius riešutus, be to, galima rinktis juodos, baltos ir įvairių spalvų akcentų apdailą.

Busch-art linear® šviesos jungikliai gaminami beveik vien iš perdirbtų ir perdirbamų medžiagų, įskaitant senus automobilių priekinius žibintus ir kompaktinius diskus. Juodą jungiklį sudaro 98 procentai perdirbtų medžiagų, o baltą - 92 procentai. Gamyboje tradicinį polikarbonatą pakeitė perdirbtas polikarbonatas, todėl išmetamo CO2 kiekis sumažėjo 82 procentais. Busch-art linear® serija gaminama Liudenšaide (Vokietijoje). Įgyvendinant ABB iniciatyvą „Mission to Zero™“,  ši gamykla metinį anglies dioksido išmetimą sumažino maždaug 630 tonų per metus.

Kalbėdamas apie naują jungiklių seriją ABB elektrifikacijos verslo išmaniųjų pastatų skyriaus  vadovas Sven Werdes pasakė: „Kai žaliavos virsta atliekomis, švaistome išteklius. Vertingų medžiagų perdirbimas suteikia galimybę vykdyti tvarią gamybą, tenkinant ateities kartų poreikius, ir yra labai aktualus tvariam kokybiškų produktų kūrimui. Busch-art linear® yra aiškiai orientuota į medžiagų pernaudojimo ir gamybos tvarumą, todėl ji liudija apie mūsų įsipareigojimą siekti tvaresnės ateities, skatinant žiedinę ekonomiką visame produkto gyvavimo cikle. Taip pat siekiame pakeisti bendrą jungiklių įvaizdį ne vien tvariu dizainu, bet ir estetika. Busch-art linear® būdingi aiškumu ir elegancija spinduliuojantys preciziški kontūrai, kurie sukuria išskirtinės kokybės, nesenstantį dizainą, o įvairios medžiagos ir spalvos įtiks bet kokiems individualiems poreikiams ir skoniui.“

„Mums didelė garbė gauti "German Design Awards" ir „DesignPlus“ pripažinimą. Tai skatina mus laikytis holistinio požiūrio į funkcionalumą ir estetiką, bei nuosekliai diegti inovacijas ir gerinti kokybę, siekiant suteikti būsimiems savo klientams ir vartotojams išskirtinę produktų patirtį,“ – teigia ABB produktų dizaino vadovas Dörte Thinius.

Novatorišką Busch-art linear® mechaninių ir elektroninių jungiklių seriją galima integruoti į ABB išmaniąją namų sistemą ABB-free@home®. Sujungiant visas naudingas patogaus namų automatizavimo ir įėjimo valdymo funkcijas į vieną sistemą namas ar butas paverčiamas išmaniaisiais namais. Busch-art linear® taip pat galima integruoti į išmaniąją pastatų valdymo sistemą ABB i-bus® KNX gyvenamiems ir kitos paskirties pastatams.

ABB yra pasaulinė elektrifikacijos ir automatizavimo technologijų lyderė, kuri skatina tvaresnę ir išteklius tausojančią ateitį. Bendrovės sprendimai apjungia inžinerines žinias ir programinę įrangą tam, kad būtų optimizuota gamyba, elektrifikacija, veikla ir judėjimas. ABB patirtis siekia daugiau nei 140 metų, o apie 105 000 ABB darbuotojų skatina inovacijas, kurios greitina pramonės transformaciją. new.abb.com/lt

ABB elektrifikacijos verslas yra pasaulinis technologijų lyderis, užtikrinantis efektyvų ir patikimą elektros energijos vartojimą: nuo šaltinio iki kištukinio elektros lizdo. Daugiau nei 50000 mūsų darbuotojų daugiau nei 100 šalių bendradarbiauja su klientais ir partneriais, siekdami išspręsti didžiausius elektros energijos paskirstymo ir valdymo iššūkius. Padedame verslo ir pramonės įmonėms bei elektros energijos vartotojams efektyviai ir patikimai eksploatuoti savo pastatus. Vykstant permainoms energetikoje, elektrifikuojame pasaulį saugiai, išmaniai ir tvariai. new.abb.com/lt/elektrifikacija

Endnotes

  1. The Designplus Award by Light + Building spotlights the most innovative products, future-oriented systems and ideas. The Smart + Connectivity PLUS award recognises excellence in smart building automation, integrated safety and security technology and holistic system solutions for interconnecting all disciplines in the building.
  2. https://www.elektrowirtschaft.de/drei-auszeichnungen-mit-dem-german-design-award-fuer-busch-jaeger/
  3. https://ifdesign.com/en/

Links

Contact us

Downloads

Share this article

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp