ABB pälvis tootmissektori Top 1 tööandja tiitli

ABB pälvis tootmissektori Top 1 tööandja tiitli

ABB pälvis kolmandat aastat järjest CV-Online Estonia ihaldusväärseimate tööandjate küsitluse tootmissektori kategooria võitjatiitli.

English version is below.

“Eestis on mitmeid tugevaid tööstusettevõtteid. Seetõttu on meil ABB-s seda enam hea meel, et meid on taaskord teiste seast esile tõstetud. See on meile suur tunnustus, sest meie eesmärk tööandjana on luua töötajast hooliv ja töötaja arengusse panustav töökeskkond. Üks meie missioon on ka tõsta inimeste teadlikkust tootmisvaldkonna atraktiivsusest, et tagada tuleviku järelkasv Eesti majanduse ühe nurgakivi, so tööstuse jaoks,” sõnas ABB Balti riikide personalijuht Merilin Ednaševski.

center

Top Tööandja uuringut korraldab juhtiv värbamispartner CV-Online Estonia (CV.ee). Konkurss on pika ajalooga - Top Tööandjaid on valitud viimased 11 aastat. Analoogset konkurssi viiakse läbi terves Baltikumis katusbrändina Top Employer.

02.01.2023-31.01.2023 viis CV-Online Estonia (CV.ee) läbi iga-aastase Top Tööandja uuringu, mis kogus rekordiliselt pea 13 000 vastust. Uuringu käigus oli kõikidel inimestel võimalik hääletada ettevõtte poolt, kus nad sooviksid enim töötada. Lisaks 2023 aasta ‘’top-of-mind’’ Top Tööandjale valiti parimad tööandjad kuues erinevas ärisektoris.

2022 aasta Top Tööandjad:

  • Finantsvaldkonna võitja – LHV PANK AS
  • Kaubanduse valdkonna võitja – COOP EESTI AS
  • Teeninduse valdkonna võitja – BOLT TECHNOLOGIES OÜ
  • Transpordi ja logistika valdkonna võitja – LUX EXPRESS ESTONIA AS
  • IT ja telekommunikatsiooni valdkonna võitja – TELIA EESTI AS

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp