Koostöö Woodhouse Estoniaga on ABB jaoks oluline

Koostöö Woodhouse Estoniaga on ABB jaoks oluline

Woodhouse Eesti delegatsioon käis uudistamas tootmiskorraldust ABB Jüris asuvates tehastes. Külastuse eesmärk oli tutvustada puitmajade ehitajatele ja sektori esindajatele meie tehnoloogilist oskusteavet, anda ülevaade tootmise korraldusest. Palkehituse pärandi hoidjate kogukond on tõestanud, et koostöö on võti suurepäraste ürituste korraldamiseks - nii ka sel aastal. Peatselt toimub Räpinas valdkonna oskusteavet endas kandev konverents, kus ka ABB bioplastist tooteid tutvustava meeskonnaga osaleb. 

"Ohutusstandardite osas on tehnoloogiahiiult palju õppida, saime ideid mida saaks oma tootmises rakendada. Meie ettevõte on palkmajade ehituses tegutsenud juba üle 30 aasta. See külastus siin on eriti huvitav sellest vaatenurgast, kuidas tootmine on korraldatud. Meie ettevõtte eripära on käsitööpalgid, millisele traditsioonile oleme truuks jäänud. Seega on meie tootmine veidi teistsugune, kui siin Jüris ABB’s nähtu," kommenteeris Martti Soidla, Tender Ehituse tegevjuht lisades, et külastus oli eriti huvitav seetõttu, et sai näha, kuidas tootmine on korraldatud. 

 Rahvusvaheline palkehituse konverents: Taaselustades Pärandit

Käesoleval aastal osaleb ABB Woodhouse Estonia kutsel tolle korraldataval rahvusvahelisel palkehituse konverentsil "Taaselustades Pärandit" Räpinas, olles ka ürituse sponsoriks. Konverents toob Lõuna-Eestisse palkmajade ehitajad ja huvilised – käsitöölised, meistrid, insenerid, arhitektid ja eksperdid kogu maailmast.

  • Woodhouse Estonia

Konverentsi raames leiavad aset palkehituse meistrivõistlused ja töötoad, samuti annab osalemine võimaluse leida uusi kontakte, suhelda ekspertidega ja külastada kohalikke tootjaid. Rahvusvaheline palkehituse konverents on osa Räpina Hea Kodu päevadest ning kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 programmi. Konverents toimub 23.-25. mail ning on inglisekeelne. Palkehituse konverentsil osalejad saavad seekord näha SAGA™ bioplastist tooteseeria näidiseid – disainelement, mis sobib suurepäraselt palkmaja ehitusse.

Põhjuse kauni Räpina külastamiseks leiab alati!    

Foto: Porvoo - just siin asub ABB nullheitega tehas, kus valmivad esimesed bioplastist tooted
Foto: Porvoo - just siin asub ABB nullheitega tehas, kus valmivad esimesed bioplastist tooted
center

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp