ABB tegevused koroonaviiruse leviku piiramiseks

ABB jälgib pidevalt koroonaviiruse haiguse (COVID-19) pandeemia arengut ning järgib viiruse leviku piiramiseks kohaldatavaid riiklike tervishoiuasutuste määrusi ja WHO juhiseid.

Meie töötajate, klientide ja partnerite tervis ning ohutus on endiselt meie prioriteet number üks, seetõttu teeme kõvasti tööd selle nimel, et viia miinimumini COVID-19 levimisega seotud riskid.

Oleme ABB Eestis kohandanud järgmisi ennetavaid ja kaitsemeetmeid:

  • Palume kõigil tervise- ja ohutuskaalutlustel mitte siseneda ABB valdustesse, kui nad on viimase 14 päeva jooksul viibinud ühes praegustest COVID-19 levialadest, olnud kontaktis kellegagi, kes võib olla kokku puutunud koroonaviirusega või kellel on hetkel palaviku- ja / või gripilaadsed sümptomid. See kehtib ABB töötajatele, klientidele ja partneritele.
  • Oleme rakendanud ettevaatusabinõusid reisimisel. Väldime ABB-s reise, mis ei ole ettevõtlusega seotud ärikriitilised reisid.
  • Jätkame isikliku hügieeni praktikate edendamist ning laiendame desinfitseerimist ja puhastamist tootmiskohtades ja kontorites.
  • Propageerime „sotsiaalset distantseerumist” ning palume seetõttu piirata lähedast isiklikku suhtlemist ja suurendada hajutatust ühistes tööruumides.
  • Lähtudes kohaliku valitsuse nõuetest piirata kokkupuutetaset, oleme sisse viinud asjakohase töökorralduse ja julgustame töötajaid igal võimalusel tegema tööd kodus.

Nende jõupingutuste peamine eesmärk on hoida meie inimesi turvalisena, aga tagada ka sujuv töö.

Soovime teile kinnitada, et kohandame oma tegevust praeguse olukorra väljakutsetega, et jätkuvalt vastata klientide vajadustele ning säilitada oma toodete ja teenuste pakkumine, arvestades koroonaviiruse põhjustatud erakorralisi asjaolusid.

Samal ajal püüame aidata oma klientidel säilitada äritegevuse järjepidevust ja meie kommunikatsiooniliinid on avatud. Võimaluse korral kasutame virtuaalseid tehnoloogiaid ja meetodeid, et saaksime olla kontaktis oma klientidega ja toetada neid, ilma et peaks reisima või isiklikult kohtuma.

Hindame väga kõigi mõistvat suhtumist. Oleme siin selleks, et aidata ja toetada oma töötajaid, kliente ja koostööpartnereid neil keerulistel aegadel.

Kui teil on lisaküsimusi, võtke ühendust oma müügiesindajaga.

ABB Eestis

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp