ABB neljas saade Äripäeva raadios: targad hooned

Neljapäeval, 30. aprillil kell 13 läks eetrisse neljas saade sarjast „Tark elukeskkond“, mida veavad ühiselt ABB ja Äripäeva raadio. Seekordses saates keskenduti tarkadele hoonetele.

Saatekülalised on digiehituse klastri esindajad, projekteerimisettevõtte Esplan tegevjuht Kadi Metsmaa, Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonna dekaan Andres Ojari ning ABB müügispetsialist Meelis Paas. Diskussiooni veab saatejuht Karl-Eduard Salumäe. Lühiintervjuud on Riigi Kinnisvara AS-i ja ühe „targaks saanud“ objekti, Paksu Margareeta esindajatega.

Targad hooned on tulnud, et jääda. Milleks on meile targad hooned üldse vajalikud? Kuidas on üldine keskkond ja linnaruum valmis tarkade hoonete rajamiseks? Mida peaks tarkade hoonete rajamisel juba eos silmas pidama? Kas tarkade hoonete järele on üldse nõudlust? Need ja teisedki küsimused leiavad vastuse neljandas saates.

Vasakult Meelis Paas ja Kadi Metsmaa.
Vasakult Meelis Paas ja Kadi Metsmaa.

KUULA SAADET JÄRGI SIIT.

ABB ja Äripäeva raadiosaates „Tark elukeskkond“ tuuakse kuulajateni nii tänased kui ka homsed targa elukeskkonna lahendused, milles ABB-l on olemas nii kompetents kui teadmised. Saade jõuab kuulajateni kord kuus.

Tunniajane saade läheb eetrisse kell 13, kordusega saatepäeval kell 18 ja pühapäeval kell 12. Saadet saab kuulata ka podcastina Äripäeva keskkonnas või vastava äpi abil, milles saab alla laadida nii Google Playst või App Store’ist.

Raadiosaate põhifookuses on targa eluskeskkonna tänased ja homsed lahendused eri valdkondades ja elualadel: transpordis, linnaruumis, hoonetes, tööstuses jne. Igasse saatesse on lisaks ABB ekspertidele kaasatud ka teisi oma ala asjatundjaid, kes toovad sisse nii teaduslikke kui elulisi vaatenurki.

Äripäeva raadio levib järgmistel lainepikkustel: Tallinn ja Harjumaa 92,4 MHz, Tartu 97,7 MHz, Pärnu 91,9 MHz, Haapsalu 96,0 MHz, Saaremaa 101,7 MHz, Ida-Virumaa 94,6 MHz, Tallinn ja Harjumaa 92,4 MHz, Tartu 97,7 MHz, Pärnu 91,9 MHz, Haapsalu 96,0 MHz, Saaremaa 101,7 MHz, Ida-Virumaa 94,6 MHz.

Saadete ajad

30. jaanuar

27. veebruar

26. märts

30. aprill

21. mai

18. juuni

16. juuli

13. august

10. september

8. oktoober

5. november

3. detsember

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp