Edulugu: ABB edukas projekt koostöös Aviatestiga

Edulugu: ABB edukas projekt koostöös Aviatestiga

ABB-s on meie eesmärk pakkuda klientidele parimaid lahendusi ning seetõttu on meil hea meel näha, kui kliendid jäävad lõpptulemusega rahule ning soovivad tulemust jagada ka teistega. Nii jagas ka meie partner Aviatest hiljuti oma positiivset ja edukat kogemust ABB-ga.

Augustis valmis keeruline projekt kliendiga Aviatest, kes on spetsialiseerunud lennundustööstusele mõeldud testseadmete tootmisele. Koos ABB toodetega valmistati Itaalia ettevõttele Avio Aero katsestend, mida kasutatakse helikopterite peareduktorite koormuse testimiseks.

“Klient valis välja just meid, sest ABB on olnud eelmistes projektides hea partner, tehniline tugi projekteerimise eelses ja kasutuselevõtu etapis,” ütles Nikita Petrovs, ABB Läti ajamite ärivaldkonna juht.

ABB tarnis projekti raames koostöös Soome ABB-ga sagedusmuunduri Multidrive ning kolme M3BP mootorit ning Läti ABB protsessiautomaatika üksusest juhtsüsteemi.

ABB suudab pakkuda kliendile väga täpset mootorite juhtimist, mis on hapra toote testimisel väga oluline. ABB pakutud lahendus on samas energiasäästlik. “Süsteem kasutab lahendust, millega mootorite toodetud energia suunatakse tagasi koormatavate mootorite toitepoolele, mille tulemusena tarbib süsteem ainult 200 kW elektrienergiat elektrivõrgust,” lisas Nikita Petrovs.

LNK Aerospace osakonna meeskonda kuuluv uurimis- ja katsekeskus Aviatest on spetsialiseerunud aerotehnika (lennukite, helikopterite ja nende agregaatide) katsetamisele välitingimustes. Keskus katsetab ka lennuväljaseadmeid (lennukite hüdraulilised tõstukid, pöördemomendipingid jne) ning mitmesuguseid ehituskonstruktsioone. Aviatest on ainus uurimis- ja katsekeskus Balti riikides, millel on põhjalikud kogemused lennundustehnika katsetamise valdkonnas.

Loe kliendi LinkedIn postitust SIIT.

Katsestendile on paigaldatud ABB regenereeriv energiamoodul ACS880-107.
Katsestendile on paigaldatud ABB regenereeriv energiamoodul ACS880-107.
center

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp