ABB paberitööstuse uusimate lahendustega demoveok peatus Estonian Cellis

ABB paberitööstuse uusimate lahendustega demoveok peatus Estonian Cellis

ABB demoveok on Euroopa tuuril tutvustamas uusimaid kõrgtehnoloogilisi lahendusi paberi ja puitmassi tootvatele ettevõtetele. Eestis tegi demoveok peatuse ABB kauaaegse koostööpartneri Estonian Celli juures.

ABB juhatuse liikme ja protsessiautomaatika ärivaldkonna juhi Leho Kuuse sõnul lõi demoveoki tuur esmakordselt võimaluse tutvustada ABB paberitööstuse valdkonna uusimaid seadmeid ja lahendusi vahetult koostööpartnerite juures kohapeal. “Tutvustasime Estonian Cellsi tehnoloogidele, automaatikutele, laborantidele ning juhtkonna esindajatele puitmassitootjatele  ja paberitööstuse mõõte- ja laboriseadmeid. Samuti näitasime lähemalt ABB sagedusmuundurite, automaatika ja protsessijuhtimisseadmete võimalusi ja eeliseid,” rääkis Kuusk.

center

“Klientide teadlikkuse kasvatamine ABB seadmete võimaluste ja võimekuste osas on meie jaoks väga oluline. Üheltpoolt võimaldab demoveok koostööpartneritel koheselt säästa seadmetega tutvumise välisreisile kuluvat aega ja raha ning ABB uusima tehnoloogiaga saame parandada klientide äri konkurentsivõimet ja efektiivsust,” selgitas ta. 

Koolituspäeva jooksul külastas demoautot 15 Estonian Celli töötajat ja 2 külalist Horizoni paberi- ja tselluloositehasest. “Meil on väga hea meel, et saime demoveoki Euroopa tuuri raames tutvustada ABB paberitööstuse valdkonna uusimaid seadmeid ja lahendusi Baltikumi suurima puitmassitootja ja kauaaegse koostööpartneri Estonian Celli töötajatele,” rõõmustas Kuusk.

center

Rohkem infot ABB paberi- ja tselluloositööstuse tehnoloogia demoveoki tuurist leiab: https://new.abb.com/pulp-paper/european-pulp-and-paper-tour

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp