ABB Terra AC elektromobilių įkrovos stotelių programėlės "prakalbo" ir lietuviškai

ABB Terra AC elektromobilių įkrovos stotelių programėlės "prakalbo" ir lietuviškai

ABB Terra AC įkrovos stotelės pasižymi ne tik lyderiaujančia savo srityje technine įranga, išskirtinėmis palaikymo ir priežiūros struktūromis, bet ir pažangiausiomis programinės įrangos galimybėmis.

Išplėstinis funkcionalumas nėra toks naudingas, jei nėra patikimų ir intuityvių būdų, kaip juo naudotis, o būtent tai daro ABB E-mobility ChargerSync ir TerraConfig programėlės. Atnaujintos programėlės tapo dar naudingesnės ir prieinamesnės nei anksčiau, tad sužinokite, kokios naujos funkcijos tai daro. 

ChargerSync

ChargerSync yra patogi ir patikima priemonė, skirta elektromobilių įkrovos valdymui, kad  vairuotojams šis procesas būtų ypač sklandus. Programėlė sukurta tik ABB E-mobility Terra AC stotelėms, o ChargerSync išplėstinis skaitmeninių funkcijų rinkinys veikia per Bluetooth, Wi-Fi, 4G ir Ethernet ryšį, užtikrinant, kad įkrovimo procesas, nepriklausomai nuo vartotojo patirties,  būtų paprastas ir efektyvus.

Atnaujinta ChargerSync programėlė leidžia valdyti vieną ar daugiau Terra stotelių iš vienos paskyros, pradėti ir sustabdyti įkrovą vienu prisilietimu, stebėti įkrovimo būseną ir kainą realiu laiku, suplanuoti kada automatiškai įkrova turėtų prasidėti ir baigtis, ir subalansuoti Terra  stotelės ir kitų prietaisų elektros energijos poreikius.

Nuotolinio valdymo funkcija dabar leidžia vartotojams paleisti ar sustabdyti įkrovimo seansus bei matyti įkrovimo informaciją iš bet kur, kur yra internetinis ryšys. Dalijimasis stotele leidžia stotelės savininkui nustatyti nemokamo įkrovimo grafikus ir saugiai ja dalytis su šeima, draugais ar svečiais nenaudojant programėlės ar RFID kortelės. Įmonės automobilių sužymėjimas leidžia lengviau nei bet kada anksčiau gauti ir lengvai eksportuoti įmonės automobilių įkrovimo ataskaitas, o tarptautinis palaikymas galimas daugiau nei 25 kalbomis (tarp kurių ir lietuvių kalba) ir 100 valiutų. 

Be to, yra galimybė gauti pranešimus, kai tik pasirodo stotelės atnaujinimai, pvz. programinės įrangos, ir taip užsitikrinti ramybę ir žinojimą, kad yra viskas, ko reikia.

Visos šios, kaip ir kitos funkcijos, leidžia vartotojams maksimaliai pasinaudoti visa ABB Terra AC įkrovos sprendimų galia vienu ekrano palietimu.

TerraConfig

Jei ChargerSync vartotojams leidžia lengvai pasiekti daugybę naudingų Terra AC įkrovos funkcijų, tai TerraConfig yra praktiškas ir efektyvus įrankis, skirtas kvalifikuotiems elektrikams sistemų konfigūravimui ir priežiūrai.

Programėlė TerraConfig taupo laiką ir didina efektyvumą, nes specialistams aiškiai nurodo būtinus instaliavimo veiksmus. Nors jau dabar kvalifikuoti montuotojai galėjo paprastai ir lengvai atlikti įkrovos sprendimų paleidimo darbus, atlikti pradinę konfigūraciją bei tam tikrus techninės priežiūros darbus, bet šis atnaujinimas pagerina programėlės funkcionalumą, turėdamas palaikymą daugiau nei 25 kalbomis, tamsos rėžimą ir kelias svarbias naujas  funkcijas.

Savarankiška registracija reiškia, kad nauji vartotojai pirmą kartą aktyvuoti savo paskyrą gali tiesiogiai per programėlę, be būtinybės kreiptis į ABB tiekėją. Dabar galima išsaugoti, bendrinti ir pakartotinai naudoti konfigūracijų šablonų failus, todėl per trumpesnį laiką galima konfigūruoti keletą stotelių. Taip pat vienu metu galima konfigūruoti ir paleisti kelias stoteles, o tai labai supaprastina procesą. Galiausiai, dabar galima tiesiogiai pridėti pasirinktą OCPP serverį, todėl galima iš karto instaliuoti ir konfigūruoti.

TerraConfig programėlė ir naujausi patogūs jos atnaujinimai leidžia montuotojams ir technikams greitai ir lengvai gauti pagalbą vietoje, supaprastinti visą procesą ir sutrumpinti laiką, reikalingą Terra AC stotelės instaliavimui ir  paleidimui, taip ne tik didinant efektyvumą, bet ir klientų pasitenkinimą.    

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp