Tvarumas ir permainų energetikoje skatinimas – pagrindinės temos ABB elektrifikacijos partnerių renginyje Kopenhagoje

Tvarumas ir permainų energetikoje skatinimas – pagrindinės temos ABB elektrifikacijos partnerių renginyje Kopenhagoje

Praeitą savaitę elektrifikacijos kasmetinis „Channel Partner“ renginys Kopenhagoje sutraukė daugiau nei 120 partnerių iš penkiolikos Šiaurės Europos šalių. Jų tarpe ir 12 įmonių atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Susitikime, kurio tema buvo „Elektrifikuojame pasaulį su savo partneriais“, buvo aptarta inovacijų pažanga, pokyčiai energetikoje ir tvarumas.

Elektrifikacijos prezidentas Morten Wierod atidarė renginį ir pabrėžė šių metų ABB verslo augimą per mūsų verslo partnerius, bei aptarė bendrovės  dėmesį technologijoms, inovacijoms ir tvarumui. Jis pažymėjo verslo partnerių svarbą visai vertės grandinei, ir atkreipė dėmesį į tai, koks svarbus yra bendradarbiavimas sprendžiant kai kuriuos didžiausius pasaulio iššūkius.

Šiuo metu ABB elektrifikacijos verslas yra antras savo srityje pagal dydį  Europoje, todėl Mortenas išskyrė augančias verslo galimybes tokias, kaip duomenų centrai, komunalinės paslaugos, atsinaujinanti energetika ir pastatai. Primindamas susirinkusiems svečiams ABB misiją - užtikrinti  saugią, išmanią ir tvarią elektrifikaciją, jis pabrėžė, kad ir toliau reikia siekti pelningo augimo, diegti naujoves, lyderiauti technologijų srityje, o tvarumas turi tapti mūsų visos veiklos pagrindu. Siekiant šių tikslų yra svarbios ABB vertybės - drąsa, smalsumas, rūpestingumas ir bendradarbiavimas (angl. courage, care, curiosity, collaboration), kurių esmėje – sąžiningas verslas.

Mortenas išskyrė svarbius naujus bendradarbiavimo projektus, kurie leidžia panaudoti partnerystę įgyvendinant energetikos pertvarkai. Tai bendradarbiavimas su tokiomis technologijų milžinėmis kaip Microsoft ir Samsung, bei ABB investicijos į dirbtinio intelekto startuolius tokius kaip "Brainbox AI" ir "Tallarna", ar nauji įsigijimai tokių įmonių kaip "ASKI Energy" ir išmaniųjų namų technologijų įmonė "Eve". Paminėdamas augančias šių metų ABB elektrifikacijos verslo pajamas, jis išreiškė tikėjimą partnerysčių plėtra bei  atkreipė dėmesį į naujas bendradarbiavimo galimybes ir investicijas.

Daugiau informacijos apie renginį (anglų k.) čia

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp