Įkvepianti istorija - Jolanta Merkelytė

Empatija, bendradarbiavimas ir lyderystė – tai savybės, kuriomis pasižymi ABB klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Jolanta Merkelytė.

Švęsdami Tarptautinę moterų solidarumo dieną dalinamės įkvepiančia jos karjeros istorija, kuri galbūt kažką paskatins siekti ilgai lauktų pokyčių.  

„Gyvenimas – tai pokyčiai. Mano darbe jie nuolat vyksta, todėl niekada nebūna nuobodu. Visada yra iššūkių, kuriuos reikia įveikti ir situacijų, kurias reikia išspręsti. Bet tai ir yra mano pagrindinė varomoji jėga“, – apie darbą kalba Jolanta.
ABB klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Jolanta Merkelytė
ABB klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Jolanta Merkelytė
center

Jolanta savo kelią ABB pradėjo beveik prieš 22 metus, kuomet norėdama išeiti iš komforto zonos ieškojo naujų iššūkių. Ji prisimena, kad pirmoji darbo diena ABB kėlė nerimą.  

„Nelengvi buvo pirmieji mėnesiai, nes teko perprasti darbo tarptautinėje organizacijoje pobūdį, suprasti jos valdymo struktūrą ir tuo pačiu adaptuotis visiškai naujoje aplinkoje. Nors ir buvo nelengva, bet dabar tvirtai žinau, jog tai buvo teisingas sprendimas. Mano atkaklumas siekiant tikslo padėjo man karjeros pokyčių kelyje. Man patinka neįmanomus dalykus paversti įmanomais“, – pasakoja Jolanta.

Būtent Jolantos darbo vieta mūsų biure yra populiariausia kolegų tarpe. ABB produktų pardavimų specialistai dažnai čia ateina paklausti Jolantos patarimo, kaip išspęsti kilusias painias situacijas ar pasiteirauti informacijos apie klientus.  

Aidas Turovas, Jolanta Merkelytė ir Darius Nekrasovas
Aidas Turovas, Jolanta Merkelytė ir Darius Nekrasovas
right

„Visuomet stengiuosi būti atvira bendravimui ir bendradarbiavimui su kolegomis. Kiekvieną dieną mokausi būti geresne vadove. ABB tam suteikia visas galimybes, galime gilinti žinias renkantis įvairius mokymus, taip pat neįkainojama yra tarptautinės komandos patirtis, kuria dalinamės vieni su kitais. Neseniai baigiau „ABB IGNITE“ lyderystės tobulinimo programą pirmosios grandies vadovams, kurioje daugiau sužinojau apie pagrindinius sėkmingo komandinio darbo aspektus, sąmoningumo technikas, vadovavimo prioritetus ir produktyvumą. Per visus šiuos darbo metus kaip asmenybė, srities ekspertė ir vadovė augau kartu su ABB“, – dalinasi Jolanta.

Paklausus, koks didžiausias Jolantos pasiekimas ABB, ji atskleidžia: „Kiekvieną rytą su malonumu vykti į darbą. Manau būtent tai yra daugelio svajonė. Karjera nėra pareigos, karjera – tai jūsų kelionė bendrovėje. Tas unikalus įgūdžių, žinių, troškimų ir atsakomybių derinys, kuris teikia pasitenkinimo ir laimės jausmą“.  

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp