ABB pramonės diena 2024: ekspertų pranešimai pramonės įmonių atstovams iš visos Lietuvos

ABB pramonės diena 2024: ekspertų pranešimai pramonės įmonių atstovams iš visos Lietuvos

Gegužės 30 d. surengėme konferenciją „ABB pramonės diena“, kurioje pranešimus skaitė ekspertai iš Lietuvos ir Suomijos ABB, svečiai iš įmonių „Narvija“, „Achema“ ir Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA).

Renginio svečius kvietėme praktiškai susipažinti su mūsų technologiniais sprendimais – demonstracinėmis įrangos versijomis, sužinoti apie įrangos privalumus bei išbandyti virtualios realybės akinius.

Vienas šių įrenginių – ACS880 dažnio keitiklis, kuris nebūtinai turi būti montuojamas į skydą ir gali dirbti agresyviose aplinkose. O tuo tarpu ABB elektrifikacijos technologijos padeda spręsti tokius iššūkius, kaip įtampos svyravimai, energijos tiekimo sutrikimai, ar rizika, kurią sukelia oro sąlygos. Konferencijos ABB Pramonės diena metu pademonstravome, kokią naudą šios pažangiausios technologijos gali suteikti Lietuvos pramonės įmonėms. Nes sprendimai, kurie apsaugo nuo įtampos svyravimų, ne tik supaprastina dažniausiai pasitaikančių elektros energijos sutrikimų valdymą, bet ir leidžia sutaupyti.

Pranešimų sesija prasidėjo su Lietuvos ABB el. variklių ir pavarų verslo vadovo Justino Pesliako pranešimu apie energijos vartojimo efektyvumo didinimą ir būdus, kaip to pasiekti. Vėliau, UAB „Narvija“ direktorius Mantas Jakas pristatė sėkmingai įgyvendintą energijos taupymo projektą bendrovėje „Kauno grūdai“. Pasibaigus Manto Jako pranešimui, Justinas Pesliakas pasveikino UAB „Narvija“ su prisijungimu prie ABB inicijuoto energijos vartojimo efektyvumo judėjimo (Energy Efficiency Movement). Ekspertai iš Lietuvos ir Suomijos ABB dalinosi apie produktų pasiūlą. Konferencijoje pranešimą skaitė Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) direktorius Darius Lasionis, kurio metu buvo apžvelgti pramonės ir inžinerijos sektorių iššūkiai, pasidalinta statistika. Pranešimams pasibaigus, stebėjome iliuzionisto Nicholo Kin pasirodymą.

Džiaugiamės galėdami suburti pramonės įmonių atstovus po vienu stogu ir dalintis novatoriškais sprendimais, gerosiomis praktikomis ir tendencijomis.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp