ABB padeda sunkiasvorėms transporto priemonėms pereiti prie nulinės emisijos

Optimizuota ABB elektrinė traukos sistema apjungia transporto priemonės variklį, pavaras ir valdymą taip, kad sunkiasvorės transporto priemonės galėtų dirbti varomos vien tik elektra.

ABB padeda sunkiasvorėms transporto priemonėms pereiti prie nulinės emisijos

ABB sukūrė optimizuotą elektrinės traukos sistemą, kuri padėtų sunkiasvorių specialiųjų transporto priemonių gamintojams sklandžiai ir greitai pereiti nuo dyzelino prie nulinės emisijos elektra varomų priemonių. Pilną el.traukos sistemos sprendimą sudaro pagrindiniai transporto priemonės elementai: variklis, pavaros ir valdymo įrenginys – taip gaunamas maksimalus našumas, patikimumas ir energijos vartojimo efektyvumas. ABB, dirbdama kartu su transporto priemonių gamintojais, gali sukurti jų konkrečios paskirties poreikius atitinkačią el.traukos sistemą.

„Epicor“ yra pirmasis sunkiasvorių transporto priemonių gamintojas naudojantis ABB optimizuotą elektrinės traukos sistemą. „Epiroc“ siekia pagerinti oro kokybę kasyklose bei sumažinti triukšmo lygį atsisakant dyzelino. Ši elektrifikacija taip pat padidins energijos vartojimo efektyvumą, darbų kasykloje našumą bei sumažins vėdinimo bei priežiūros išlaidas.

„ABB požiūriu sunkiasvorių transporto priemonių elektrifikavimas - tai svarbus žingsnis mažinant anglies dioksido kiekį,“ - sakė ABB variklių ir generatorių padalinio vadovas Heikki Vepsalainen. „Mūsų darbas su „Epiroc“ rodo, kad tampame el.mobilumo sistemų ir produktų sunkiasvorėms transporto priemonėms tiekimo lyderiu.“

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp