Naujos kartos ABB-free@home® sistemos prieiga

Išmaniųjų integruotų namų prietaisų kiekis ir toliau auga, todėl ABB atnaujino ABB-free@home® sistemai skirtą prieigą System Access Point 2.0.

Naujos kartos ABB-free@home® sistemos prieiga

Automatizuoti namus visai paprasta, nes ABB-free@home® bet kuriuos namus ar butą paverčia išmaniaisiais. Siekiant patenkinti vartotojų poreikius nuo 2014 metų, kuomet sprendimas buvo sukurtas, jis buvo nuolat tobulinamas: 16 atnaujinimų ir naujų funkcijų, tarp kurių suderinamumas su "Philips Hue", "Sonos", "Amazon Alexa" ir pan.

System Access Point 2.0 – tai natūrali evoliucija, skirta augantiems vartotojų poreikiams patenkinti. Atnaujinta techninė platforma pasižymi stilingu ir elegantišku dizainu; ir gali sujungti iki 150 laidinių ir belaidžių įrenginių.

ABB pastatams skirtų produktų padalinio vykdomasis direktorius Oliver Iltisberger paaiškina: „Mes pripažįstame, kad išmanusis pasaulis, kuriame gyvename, nuolat kinta, o nuolat augantis technologijų poreikis mums yra svarbu. Prognozuojama, kad iki 2020 metų išmanieji įrenginiai perkops 20 milijonų ribą, todėl nuolat ieškome būdų, kaip patobulinti mūsų sprendimus ir paruošti juos rytdienai. Būtent todėl ir atnaujinome savo prieigos tašką, kuris dabar yra našesnis ir turi daugiau prijungimo galimybių. Tai paprastas, bet labai efektyvus sprendimas, kurį montuotojai gali siūlyti išmaniųjų namų savininkams dabar ir ateityje.“

System Access Point 2.0 idealiai tinka naudoti privačiuose ar daugiabučiuose namuose; jis užtikrina ryšį su išmaniaisiais namais visą parą. Atnaujintas System Access Point 2.0 gali sujungti iki 150 laidinių, belaidžių ar abiejų tipų įrenginių. Jei reikia prijungti daugiau nei 64 laidinių įrenginių, tada lygiagrečiai su pirmuoju maitinimo šaltiniu sumontuojamas antrasis, ir tam nereikia jokio kabelio.

Naujas, mažesnis, estetinio dizaino System Access Point 2.0 turi išorinį maitinimo šaltinį, kurį lengva instaliuoti. Galima pasirinkti iš kelių montavimo variantų: montuojamą ant stalviršio, su  guminėmis kojelėmis, kad prietaisas neslystų ar nebraižytų paviršiaus; specialios plokštės pagalba tvirtinamą tiesiai ant sienos arba į VDE montavimo dėžutę, arba montuojamą ant DIN-bėgelio.

Prieigos taškas turi 2 USB jungtis, kad būtų galima išplėsti atmintį ar integruoti papildomas funkcijas ateityje, o naujasis procesorius užtikrina 2,4GHz ir 5 GHz WiFi ryšį.

System Access Point 2.0 programą gan paprasta naudoti, nereikia jokios specialios programinės įrangos sprendimo paleidimui. Jis idealiai tinka naujose statybose ar renovacijos projektuose. 

ABB-free@home® System Access Point 2.0 nuo š.m. sausio mėn. galima įsigyti Europoje ir JAV.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp