ABB prisideda prie tvaraus transporto Lenkijoje vystymo

„PKN ORLEN“ Lenkijoje pasirašė sutartį dėl naujos kartos ABB DC greitojo įkrovimo stotelių „Terra 54“.

ABB prisideda prie tvaraus transporto Lenkijoje vystymo

Šis užsakymas yra dalis projekto, pagal kurį bus įrengta 150 greitojo įkrovimo stotelių Lenkijos tranzitiniuose keliuose bei didžiuosiuose miestuose. Pagal sutartį ABB pagamins naujausias multi-standardines „Terra 54“ greitojo įkrovimo stoteles. Tai geriausiai pasaulyje parduodamo modelio „Terra 53“ atnaujinimas.

„PKN ORLEN“ paskelbė, kad pirmuoju etapu, iki 2019 metų pabaigos, pradės veikti apie 50 trijų pasirinktų tiekėjų greitojo įkrovimo stotelių.

„Šis užsakymas išskirtinis tuo, kad jis apima platų, individualiems kliento poreikiams pritaikytą techninės priežiūros paslaugų spektrą bei nuolatinę techninę priežiūrą“, - sakė ABB elektromobilių įkrovimo infrastruktūros vykdomasis direktorius Frank Muehlon. 

Degalinėse įrengtos 50 kW galios „Terra 54“ įkrovimo stotelės galės įkrauti elektromobilio akumuliatorių per 20–30 minučių.

Įkrovimo stotelės turi tris įkrovimo standartus, o tai reiškia, kad jos tinkamos visoms populiariausioms Europoje jungtims: CHAdeMO, CCS, Type 2 - ir yra tinkamos bet kuriam elektromobiliui įkrauti.

„Terra 54“ - tai populiariausia „Terra“ įkrovimo platforma. ABB atnaujino modelį tenkindama klientų lūkesčius ir pritaikė jį planuojamiems naujiems Europos Sąjungos techniniams reikalavimams. Naujasis modelis turi daug naujų bei patobulintų funkcijų, pvz. ryškesnis ekranas (patogesnis skaitymas, kai šviečia saulė), įvairesnės parinktys, ir galimybė pasirinkti "CCV" arba "Nayax" mokėjimo terminalą. „Terra 54“ taip pat turi patobulintą mokėjimo funkcionalumą, o tai reiškia, kad vartotojai mokės tik už suvartotas kWh. 

„Šiandien didžioji dalis elektromobilių Europoje ir visame pasaulyje yra pritaikyti naudoti 50 kW galios įkroviklius. Investicijos į elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą yra būtinos siekiant užtikrinti patogias ir be apribojimų keliones bei skatinti naujas technologijas,“ - sakė Frank Muehlon. „Žinoma, jau yra transporto priemonių, kurioms reikia galingesnio įkrovimo. Šveicarijoje mes įrengėme stotį su „Terra High Power“ 350 kW greitojo įkrovimo stotelėmis. Tikimės, kad laikui bėgant panašūs sprendimai taps populiarūs ir Lenkijoje, todėl šį užsakymą priimame, kaip pirmąjį ženklą, kad el. transportas Lenkijoje juda teisinga kryptimi,“ – sakė Muehlon.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.lt

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp