ABB technologijos didžiausiame laisvojo kritimo simuliatoriuje

ABB technologijos didžiausiame laisvojo kritimo simuliatoriuje

Adrenalino pliūpsnis. Greičiau ima plakti širdis, padažnėja kvėpavimas, didėja deguonies kiekis – visa tai patiria žmogaus kūnas laisvo kritimo iš 4500 metrų aukščio metu. Tokią būseną galima patirti Milano „Aero Gravity“ centre ir tam nereikia parašiuto. Tai didžiausias pasaulyje laisvojo kritimo simuliatorius, kuriame galima sklandyti 21 metrų aukščio ir 5 metrų pločio vertikaliame oro tunelyje.

Šios atrakcijos pagrindą sudaro ABB technologijos. Šeši galingi ventiliatoriai nukreipia oro srautą, kad aštrių pojūčių mėgėjai galėtų patirti laisvąjį kritimą. ABB elektros pavaros valdo elektrinius variklius, kurie suka ventiliatorius, o ABB Ability™ skaitmeninė technologija stebi vėjo turbinų saugumo lygį.

Kasmet vėjo tunelyje apsilanko daugiau nei 55 000 žmonių: nuo patyrusių sklandytojų iki pramogaujančių šeimų. Centras dirba 14 valandų per parą, todėl ilgos darbo valandos bei nuolat reguliuojamas greitis reikalauja aukščiausio saugos lygio ir patikimumo. Vienas iš svarbiausių prioritetų taip pat yra ir sutrikimų prevencija.

Šešis 400 kilovatų (kW) ventiliatorius suka ABB asinchroniniai, trifaziai M3BP 400LA varikliai valdomi ABB ACS 800 elektros pavarų. Pavaros leidžia operatoriui reguliuoti oro srautą tunelyje pagal sklandytojų poreikius: nuo 120 km/val iki didžiausio 370 km/val greičio - ir tai padaryti per keletą sekundžių.

Aukščiausio saugumo užtikrinimui „Aero Gravity“ naudoja ABB Ability™ Condition Monitoring, kuris nuolat stebi pavarų būseną ir renka pagrindinius duomenis, pvz. neįprasta temperatūra ar netikslus veiksmas. ABB serveris analizuoja duomenis ir nustato sritis, į kurias reikia atkreipti papildomą dėmesį. ABB technikai gali diagnozuoti ir išanalizuoti galimas problemas naudodami pažangius "on-line" įrankius.

„Aero Gravity“ generaliniam direktoriui Sandro Andreotti ABB technologijos yra saugos ir patikimumo sinonimas. Andreotti tėvas inžinierius naudojo ABB produktus ypatingos saugos reikalaujančiose geležies ir plieno gamyklų statybose.

„ABB prekės ženklą žinau nuo 12 metų,“ - sakė Andreotti. „Naudojame produktus, kuriuos naudojo ir mano tėvas, todėl iš patirties žinau, kad ABB garantuoja būtiną saugumą ir patikimumą.“

„Aero Gravity“ taip pat naudoja ir ABB servisą. „Iki šiol viskas veikė puikiai ir neturėjome jokių didelių gedimų,“ - sako Andreotti. „Servisas nuolat kaupia duomenis ir padeda mums imtis reikalingų veiksmų.“

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp