ABB ir Porsche kartu Japonijoje kurs naujos kartos įkrovimo stoteles elektromobiliams

ABB kartu su „Porsche Japan” kurs ypatingai aukštos galios įkrovimo stoteles „Porsche” elektriniams automobiliams (EA) Japonijoje

ABB sudarė sutartį dėl rinkoje pirmaujančios EA infrastruktūros tiekimo „Porsche Japan” elektra varomiems automobiliams, tokiems kaip „Taycan” – šio automobilių gamintojo pirmąjį pilnai elektrinį automobilį, numatytą pristatyti rinkai 2020 m.

Pagal šios sutarties sąlygas, „Porsche Japan” centruose ir viešuose objektuose visoje šalyje bus įrengtos ABB didelio galingumo įkrovimo stotelės sukuriant visą EA greitojo įkrovimo tinklą. Numatyta, kad pirmoji stotelė bus paleista 2020 m. viduryje.

Ši sąjunga stumtelės Japoniją link platesnio elektromobilumo pritaikymo. ABB ir „Porsche Japan” apsijungs naujos kartos įkrovimo stotelių, viršijančių 150 kW galios lygį ir suderinamų su „CHAdeMO” greitojo įkrovimo standartu, sukūrimui.

Japonijos Vyriausybė yra išsikėlusi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. būtų parduodami tik elektriniai arba hibridiniai automobiliai, nes šalis siekia sumažinti anglies dioksido ir kitų, šiltnamio efektą sukeliančių, dujų emisijas, kurios įtakoja globalinį atšilimą.

„Didžiulė ABB patirtis elektra varomų automobilių įkrovimo srityje kartu su aukščiausia „Porsche” klase garantuoja darnaus mobilumo revoliucijos sėkmę, kuri nuties kelią Japonijai, vykdančiai savo nulinės emisijos įsipareigojimus,”- sako ABB EA įkrovimo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon.

„Porsche Taycan” planuojama pristatyti Japonijos rinkoje 2020 m. Su maksimaliu 600PS (440kW) pajėgumu šis sportinis sedanas gali vos per 3,5 sekundės išvystyti greitį nuo 0 iki 100 km/val., o maksimalus nuotolis įveikiamas be kuro papildymo yra 500 ar daugiau kilometrų („REACH NEDC” atitiktis). Pirmojo elektrinio „Porsche” automobilio poreikis yra stulbinantis – 2019 m. pavasarį daugiau nei 20 000 klientų visame pasaulyje išreiškė susidomėjimą tokiu automobiliu. 2020 metais „Porsche” pradės gaminti EA „Cross Turismo” – krosoverių inspiruotą universalo versiją.

„Porsche Japan” prezidentas Toshiyuki Shimegi sako: „Labai džiaugiuosi, jog bendradarbiavimo su ABB dėka, galėsime savo klientams pasiūlyti greičiausią pasaulyje  įkrovimo tinklą. Iki 2025 m. pusė visų naujų „Porsche” automobilių galės turėti elektrinę pavarą – kaip hibridinio arba pilnai elektrinio automobilio dalį. Todėl greitojo įkrovimo infrastruktūros sukūrimas yra gyvybiškai svarbus EA savininkams. Ir tai yra didžiulis žingsnis pirmyn „Porsche” EA projekte. ”

Turinti daugiau nei 10 metų patirtį EA įkrovimo rinkoje ABB yra puikus partneris, galintis padėti Japonijoje elektrifikuojant transporto sistemą. ABB yra „CHAdeMO ir CCS įkrovos standartų asociacijos” steigėja ir narė; bei pagrindinė „ABB FIA Formula E Championship” lenktynių rėmėja, taip kreipdama pasaulį link tvaraus elektromobilumo.

ABB jau yra pardavusi daugiau nei 10 500 DC greitojo įkrovimo stotelių 73 šalyse.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.lt

Apie „Porsche Japan”.  „Porsche Japan” buvo įkurta 1998 m., kaip „Porsche” centrinės įmonės 100% finansuojamas importuotojas, rodantis stabilų augimą plečiant modelių asortimentą. 2015 m. buvo pristatytas „Cayenne S E-Hybrid (PHEV) ” modelis, o „Taycan” – pirmojo pilnai elektrinio sportinio „Porsche” – debiutas Japonijoje planuojamas 2020 m. 46 oficialūs „Porsche” pardavimo atstovai visoje šalyje 2018 m. pasiekė rekordines aukštumas naujų automobilių pardavime - parduota 7 166 automobilių.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp