ABB įkrovimo sprendimas Birmingemo oro uostui

ABB įkrovimo sprendimas Birmingemo oro uostui

Bendradarbiaudama su „Volvo Bus” ABB kuria sprendimus elektra varomiems autobusams - ABB tieks „OppCharge” įkrovimo sprendimus Birmingemo oro uostui.

ABB kartu su „Volvo Bus” ir Birmingemo oro uostu siekia bendro rezultato – sukurti draugišką aplinkai keleivių pervežimo paslaugą oro uoste ir aplink jį.

Oro uoste, kasmet aptarnaujančiam 13 milijonų keleivių, nuo 2019 lapkričio mėn. pradės važinėti šeši vien elektra varomi, mažos emisijos, vienaukščiai „Volvo 7900e” autobusai. Kadangi autobusai turi važinėti 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, tai visi „Volvo 7900e” autobusai bus įkraunami maršrute panaudojant ABB „OppCharge” įkrovimo sprendimą. Pilnas įkrovimas užtruks 2-6 minutes, o tai leis elektriniams autobusams dirbti nepertraukiamai ir  negaišti laiko energijos pasipildymui autobusų parke.

„Būdami pasauliniu EA įkrovimo sprendimų lyderiu, didžiuojamės partneryste su „Volvo” ir Birmingemo oro uostu ir tuo, kad galėsime įdiegti ekologišką transportą šiame orouoste,” - sakė ABB EA įkrovimo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon. „Šis projektas yra svarbus žingsnis ABB ir „Volvo” bendradarbiavime nuo 2014 metų, kai mūsų bendrovės dirba ranka rankon kartu kurdamos sprendimus elektriniams autobusams ir taip gerinant mobilumą miestuose. Džiaugiamės galėdami dalyvauti pristatant šį istorinį transporto sprendimą bei laukiame, kada galėsime pasveikinti eMobilumo privalumus išbandančius keleivius, kai ši paslauga pradės veikti šiemet šiek tiek vėliau”.

Pradžioje veiks du 300kW pantografai už oro uosto ribų, o vėliau planuose numatyta plečiant paslaugas, sumontuoti daugiau pantografų autobusų maršrutuose. Be to oro uosto autobusų parke bus du 100 kW įkrovimo taškai su CCS2 jungtimis greitajam įkrovimui. Ateityje šiais įkrovimo taškais galės naudotis ir kitų elektrinių autobusų operatoriai. ABB įkrovimo stotelės naudoja ABB AbilityTM skaitmeninius sprendimus, kurie leidžia prisijungti prie "debesies" ir nuotoliniu būdu diagnozuoti bei jas valdyti, o tai garantuoja patikimą ir efektyvią infrastruktūrą autobusų keleiviams.

Birmingemo oro uosto generalinis direktorius Nick Barton: „Ši partnerystė mums yra kertinis akmuo. Mes visada ieškome naujų, modernių būdų, leidžiančių mums mažinti anglies emisijas, o kartu su „Volvo BUS UK” mes būtent tai ir galime padaryti. Mes reikšmingai pagerinome klientų aptarnavimą visame oro uoste – siekdami, kad Birmingemas atsidurtų tarp Europos oro uostų lyderių. Elektra varomi autobusai yra šios vizijos dalis, jau nekalbant apie jų ekologiškumą ir ypač mažą emisiją. 

Nuo 2012 m. oro uostas sumažino CO2 emisiją 20% vienam keleiviui. Šešių elektrinių autobusų paleidimas leis dar labiau mažinti CO2 išmetimą, o tai yra tiesiog fantastiška.”

„Volvo Bus UK & Ireland” generalinis direktorius Nick Page papildė: „Labai džiugu, kad Birmingemo oro uostas pasirinko „7900e” autobusus, kurie suteiks draugiškas aplinkai  paslaugas oro uosto klientams.”

Pasaulinė elektrinių automobilių infrastruktūros lyderė ABB siūlo platų automobilių, elektrinių ir hibridinių autobusų įkrovimo sprendimų asortimentą bei elektrifikacijos sprendimus laivams ir geležinkeliams. ABB į EA įkrovimo rinką įžengė 2010 metais, o šiandien jau yra parduota 10500 greitojo įkrovimo ABB stotelių 73 šalyse, tai yra daugiau nei bet kurio kito gamintojo greitojo įkrovimo stotelių.

„OppCharge” yra atvira sąsaja automatiniam vienaukščių ir dviaukščių bet kurio gamintojo autobusų įkrovimui, naudojant pantografą autobusui prijungti prie įkrovimo taško.

„Fortune Magazine” neseniai įtraukė ABB į bendrovių, kurios „keičia pasaulį” reitingų sąrašo 8 vietą dėl pažangos, kurią ji padarė el. mobilumo ir elektrinių automobilių įkrovimo srityje.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.lt

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp