ABB elektrifikacijos sprendimai Milano universitetui

ABB elektrifikacijos sprendimai Milano universitetui

2018 spalio mėnesį iškilmingai atidarytas naujasis Milano universiteto Lodi miestelis užtikrina išmanesnį, saugesnį ir patikimesnį energijos tiekimą, pagrįstą ABB žemos ir vidutinės įtampos sprendimais, daugiau nei 2 400 studentų ir darbuotojų.

Naujasis Universiteto miestelis Lodi, siekdamas užtikrinti saugų ir patikimą elektros sistemų veikimą, pasirinko ABB žemos ir vidutinės įtampos sprendimus nuo elektros paskirstymo įrenginių iki automatinių jungiklių.

Užimantis 20 000 kvadratinių metrų universiteto miestelis, garsus savo Veterinarinės medicinos fakultetu, įsirengė ABB „UniSec” skirstyklą ir ABB paskirstymo įrenginį „System pro E power”.

Pasirinkta dėl puikaus veikimo ir funkcionalumo „UniSec” skirstykla su oro izoliacija yra maksimaliai saugi, patikima, lanksti ir lengvai integruojama su kitomis elektros paskirstymo sistemomis. Sumažintas komponentų skaičius ir jų standartizavimas mažina aptarnavimo reikalavimus ir garantuoja personalo saugumą bet kokiose aplinkybėse.

Šiame miestelyje taip pat įdiegti naujausi ABB automatiniai jungikliai „SACE Emax 2”, papildyti skaitmeniniais ABB „Ekip Power Controller“ valdymo ir matavimo moduliais, kurie yra dalis ABB AbilityTM – universalaus, įvairios pramonės šakoms skirto skaitmeninių technologijų pasiūlymo.

Su matavimo moduliu „Ekip Measuring”, viduje sujungtu su „SACE Emax 2”, įtampos, galios ir energijos matavimus atlieka pats įrenginys tiesiogiai, o antruoju elementu „Ekip Power Controller” apkrovos yra valdomos optimizuojant elektros suvartojimą.

ABB paskirstymo sprendimų verslo vykdomasis direktorius Alessandro Palin papildo: „Mūsų pagrindinis dėmesys diegiant sprendimus yra skiriamas elektros iš pastotės į vartojimo tašką išmanumui, saugumui ir patikimumui užtikrinti. Todėl džiaugiamės, kad galėjome tai įgyvendinti universiteto miestelyje.”

Elektros instaliacijos visus poreikius atitiko ABB modernūs, techniškai išskirtiniai „Chiara” produktai, o ABB „i-bus® KNX” sistema valdo daugiau nei 2 tūkstančius apšvietimo taškų bei 7 šimtus ritininių žaliuzių. „KNX” sistema buvo pasirinkta dėl jos patikimumo ir palaikymo, kurį ABB garantuoja dideliems projektams. Paremtas pasauliniu „KNX” standartu, ABB „i-bus® KNX” labai supaprastina monitoringą ir pastatų priežiūrą.

Elektos instaliacijos: Zaffaroni Impianti Tecnologici

Nuotraukos: Delfino Sisto Legnani, Marco Cappelletti

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra novatoriškų technologijų lyderė, skaitmeninei pramonei siūlanti platų sprendimų asortimentą. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB yra skaitmeninės pramonės lyderė, vystanti keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: Elektrifikacija, Automatizavimas, Pavaros ir Robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. Rinkoje pirmaujanti ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp