"Circle K" elektromobilius įkraus su ABB didelės galios įkrovimo stotelėmis

"Circle K" elektromobilius įkraus su ABB didelės galios įkrovimo stotelėmis

Norvegijos degalinių tinklas „Circle K“ pasirašė sutartį su ABB dėl "Terra High Power" 175 kW bei šiandien rinkoje populiariausių ir patikimiausių "Terra 54 CJG" 50 kW elektromobilių (EA) įkrovimo stotelių tiekimo.

„ABB yra įsipareigojusi skatinti el.mobilumą, o lengvai pasiekiamas, greitas, patikimas ir efektyvus EA įkrovimas yra labai svarbus siekiant, kad elektromobiliai ir už miestų ribų taptų reikšminga alternatyva. „Circle K“ tinklas apima visą šalį, todėl investicijos į ABB greitojo įkrovimo stoteles, padeda vairuotojams apsispręsti renkantis elektromobilį“, - sako ABB el.mobilumo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon.

Naujosios "Terra HP" įkrovimo stotelės - tai garantuotas sprendimas ir ateityje. Jei reikės, jas bus galima atnaujinti iki 350 kW, o tai leis vos per 8 minutes įkrauti elektromobilio baterijas tiek, kad jis galėtų nuvažiuoti 200 km.

Didelės galios įkrovimo stotelės padės „Circle K“ išlaikyti turimus klientus, nes vis daugiau jų pereina nuo benzininių ir dyzelinių automobilių prie elektromobilių. Jei vairuotojams anksčiau, norint užsipilti degalų, reikėdavo susirasti degalinę, tai elektromobilių savininkai gali įkrauti baterijas faktiškai bet kur, dažnai tai derindami su apsipirkimu prekybos centre. Todėl degalinėms yra svarbu pasiūlyti tokią EA įkrovos trukmę, kuri galėtų būti palyginama su tradicinio kuro užpylimo trukme.

EA įkrovimo stotelėse yra įdiegtas ABB AbilityTM sprendimas, kuris sujungia stoteles internetu ir leidžia operatoriams atlikti nuotolinį monitoringą ir konfigūravimą, taip išsprendžiant vairuotojams kylančius klausimus. Be to, ABB Ability™ leidžia aptarnauti įrenginius su minimalia prastovos trukme ir lanksčiai prisijungti prie bet kokios apmokėjimo ar energijos valdymo sistemos.

ABB yra įkrovimo infrastruktūros lyderė pasaulyje, kuri Norvegijoje yra įdiegusi beveik 1 000 EA įkrovimo stotelių ir produktų. Visame pasaulyje ABB jau pardavė virš 10 500 DC įkrovimo stotelių 73 šalyse, t.y. daugiau DC įkrovimo stotelių nei bet kuris kitas gamintojas. ABB siūlo standartines įkrovimo stoteles ir didelės galios įkrovimo stoteles, tinkančias daugumai privačių bei viešų vietų. ABB EA įkrovimo stotelėse yra suderinamas didžiausias vartotojo saugumas su lankstumu ir daugybe pritaikymo galimybių.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra novatoriškų technologijų lyderė, skaitmeninei pramonei siūlanti platų sprendimų asortimentą. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB yra skaitmeninės pramonės lyderė, vystanti keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: Elektrifikacija, Automatizavimas, Pavaros ir Robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. Rinkoje pirmaujanti ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp