ABB - pagrindinis Talino architektūros bienalės rėmėjas

ABB - pagrindinis Talino architektūros bienalės rėmėjas

Pirmą kartą Baltijos šalyse ABB yra vienas pagrindinių TAB 2019 (Tallinn Architecture Biennale) rėmėjų.

 ABB dalyvavimas TAB simbolizuoja bendradarbiavimo su regiono architektais ir interjero dizaineriais pradžią ir naują ABB Baltijos šalyse veiklos kryptį.

TAB - svarbiausias Baltijos šalių architektams ir interjero dizaineriams renginys - vyks rugsėjo 11-15 dienomis Taline. Svarbiausi bienalės renginiai - tai "Curatorial Exhibition" Estijos Architektūros Muziejuje, 2 dienų simpoziumas Talino "Culture-Hub" ir iškilmingi “Vision Competition 2019” konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

Instaliacijos Talino Architektūros muziejuje ir parodos bus prieinamos visiems norintiems iki 2019 metų lapkričio pabaigos.

"Talino Architektūros Bienalė" – tai tarptautinis architektūros festivalis, skirtas architektams ir interjero dizaineriams bet tuo pačiu ir visuomenei. TAB dėmesio centre yra architektūrinės kultūros propagavimas įvairiuose renginiuose bei skirtinguose kontekstuose. Jos tikslas – įkvėpti kūrybišką ateities statinių viziją, tuo pačiu unikaliai sprendžiant įprastas architektūrines problemas.

Šiemet TAB vyks 5-tąjį kartą, ir, kaip kasmet, vis labiau įgaus tarptautinį charakterį.

TAB 2019 pagrindine renginio kuratore tapo dr. Yael Reisner, studijavusi architektūrą Tel Avive. Po sėkmingos architektės karjeros, ji dėsto įvairiuose pasaulio universitetuose. Su savo vyru, įžymiu architektu seru Peter Cook, dabar ji gyvena Londone.

Kaip architektai konsultuoja savo klientus, taip ABB konsultuoja architektus, demonstruodama architektūrai aktualių produktų portfelį. TAB suteikia galimybę mums tapti labiau žinomiems architektų tarpe.

Be bendradarbiavimo su architektais, mes negalėtume toliau skleisti savo patirties ir žinių. TAB – tai puiki proga pasidalinti ABB ateities technologijų vizijomis.

Pasiruošti TAB mums padeda ABB padalinys Vokietijoje. Katrin Förster (ABB svarbių klientų vadovė / architektai) inicijavo bendradarbiavimą su TAB ir dalyvaus renginyje Taline. Katrin yra atsakinga už partnerystę, apdovanojimus ir bendradarbiavimą su architektais pasauliniu mastu.

Dviejų dienų simpoziume Talino "Creative Hub‘e" ABB kvies į poilsio zoną, kur bus galima  kokybiškai praleisti laiką ir pabendrauti su ABB kolegomis bei architektais. Poilsio zona siūlys puikią erdvę bendravimui, besimėgaujant gėrimais ir užkandžiais. Šioje zonoje ABB bendradarbiaujantis robotas YuMi svečius vaišins puodeliu kavos.

Be to, ABB bienalės metu skaitys pranešimus bei padės įgyvendinti TAB 2019 instaliacijų parodą Estijos Architektūros Muziejuje. Mūsų pastatų automatizavimo pardavimų specialistas Eduard Smagin erdvę aprūpins apšvietimo sprendimais, kurie sukurs atitinkamą aplinką ir emocijas.

Simpoziumo metu ABB taip pat pristatys viziją apie pasaulines tendencijas pastatų automatizavime ir išmaniuosiuose sprendimuose. Simpoziumas ir paroda – tai pagrindiniai renginiai, į kuriuos žiūrovams reikės įsigyti bilietus, bet TAB taip pat siūlys daug mažesnių renginių, skirtų plačiajai visuomenei, kurie bus nemokami. Šiuose renginiuose ABB planuoja pademonstruoti, kaip mūsų skaitmeninės automatikos ir išmanaus elektrifikavimo sprendimai gali išspręsti nūdienos iššūkius ir padaryti pasaulį saugesne, sveikesne, patogesne, atsikuriančia ir mažiau energijos suvartojančia vieta.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp