ABB technologijos prisideda prie Švedijos tvarios ateities kūrimo

Švedija tęsia investicijas į saulės energetiką ir atidaro didžiausią saulės jėgainę.

Daugiau nei pusę visos elektros energijos Švedija jau gauna iš atsinaujinančių šaltinių. Tačiau siekdama ambicingo tikslo iki 2040 metų 100% energijos gauti iš atsinaujinančių šaltinių, Švedija tęsia investicijas į saulės energetiką ir atidaro didžiausią saulės jėgainę Švedijoje "Sparbanken Skånes Solcellspark".

ABB kuria saugią, išmanią ir tvarią elektrifikacijos ateitį ir džiaugiasi galėdama bendradarbiauti  kuriant "Sparbanken Skånes Solcellspark" - didžiausią Švedijos saulės elektrinę, kuri generuos  pakankamai energijos tūkstančiui namų ūkių šalies pietuose.

Aštuonių hektarų plotą, o tai beveik 18 futbolo laukų, užimančią naująją saulės elektrinę sudaro 21 000 fotovoltinių modulių. 5,8 MW elektrinė perima lyderiaujančią poziciją iš iki šiol buvusios didžiausios Goteburgo elektrinės "Nya Solevi". 

Šis Švedijos projektas unikalus tuo, kad yra pirmasis didelio masto privačiai finansuojamas projektas, nesusijęs su valstybine energetikos bendrove. Kompanijos "SVEA Solar" įrengta naujoji elektrinė generuos energiją, kurios pakaks 1000 namų ūkių.

„Tai yra didžiausias "SVEA Solar" projektas ir mes labai džiaugiamės galėdami būti šio bendradarbiavimo link švaresnės ateities dalimi,“ – sakė "SVEA Solar" vadovas Erik Martinson.

Elektrinėje įrengti išmanieji ABB PVS-120 inverteriai, kurie ABB AbilityTM dėka gali būti valdomi, monitorinami ir prižiūrimi per mobiliuosius įrenginius. Naujoji PVS platforma užtikrina maksimalų elektrinės lankstumą bei greitą ir paprastą įdiegimą bei paleidimą. Maksimali galia generuojama bet kokiomis oro sąlygomis. Ši platforma - tai idealus sprendimas didesnėms  decentralizuotoms saulės elektrinėms naudojant 1000VDC technologiją.

„Susidomėjimas atsinaujinančiais energijos šaltiniais auga, ir ABB džiaugiasi galėdama paversti tai realybe. Taip pat džiaugiamės galėję prisidėti prie didžiausios Švedijos saulės elektrinės kūrimo savo technologijomis. Tvari energija yra ateities visos elektrifikacijos vertės grandinės kūrimo raktas“, - sakė ABB Smart Power vykdomasis direktorius Giampiero Frisio.

"Sparbanken Skånes Solcellspark" saulės elektrinė yra pietų Švedijoje, prie Sjöbo elektrinės. Oficialiai ji buvo atidaryta 2019 m. birželio 13 d.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra novatoriškų technologijų lyderė, skaitmeninei pramonei siūlanti platų sprendimų asortimentą. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB yra skaitmeninės pramonės lyderė, vystanti keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: Elektrifikacija, Automatizavimas, Pavaros ir Robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. Rinkoje pirmaujanti ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp