ABB robotas YuMi® automatizuoja bankomatų testavimą

Dvirankis bendradarbiaujantis robotas YuMi® daugybę valandų testuoja bankomatą (ATM). Taip jis padeda programuotojams užtikrinti ATM patikimumą ir darbo kokybę.

ABB pramoninis robotas YuMi® ypač tiksliai atlieka sudėtingas užduotis saugiai dirbdamas šalia žmogaus. Jo darbų sąrašas  pasipildė dar viena pareigybe: bankomatų testuotojas.

Siekiant užtikrinti finansinių operacijų saugumą, bankomatų programinė įranga yra atnaujinama kas pusmetį. Tačiau ji turi atitikti griežtus tarptautinius ir šalies patikimumo bei saugumo reikalavimus, todėl prieš ją atnaujinant reikalingi išsamūs pakartotiniai testavimai. Šie testavimai paprastai yra atliekami rankiniu būdu ir tai trunka daugybę valandų, be to, įsivelia ir didelė žmogiškųjų klaidų tikimybė.

Dabar su YuMi® ATM programinės įrangos testavimo greitis ir patikimumas gerokai išaugo. Šveicarijos programinės įrangos gamintojas "Abrantix AG" užsakė ABB robotą YuMi® automatizuotam "Diebold Nixford" bankomatų testavimui. "Abrantix" testinė programinė įranga užduoda YuMi® komandas išbandyti dažnas bankomatų operacijas, tokias kaip kortelių įstatymas, PIN kodo rinkimas, pinigų paėmimas ir įdėjimas.

Dvirankis YuMi® prototipas iš esmės keičia ATM programinės įrangos testuotojų darbą. YuMi® atliekami testai yra tokie išsamūs, kad YuMi® buvo specialiai suprogramuotas taip, kad atliktų žmogiškas klaidas, tokias, kaip, pinigų, susegtų sąvaržėle, įdėjimas. Visa tai tam, kad  programinė įranga gebėtų įveikti įvairias iškylančias problemas.

„Anksčiau testavimai būdavo kritiškiausia programinės įrangos atnaujinimo dalis; projekto "butelio kakliukas", o dabar sprendimas su YuMi® leidžia geriau kontroliuoti testavimų trukmę. Darbuotojai tuo metu, kai YuMi® tęstuoja ATM, gali tobulinti testavimą, sukurdami naujas funkcijas“, - sakė "Abrantix" generalinis direktorius Daniel Eckstein.

Dieną programuotojai sukuria naujas funkcijas, o naktį YuMi® jas ištestuoja. Sekančią dieną rezultatai patikrinami, o testuotojai tuo metu turi daugiau laiko svarbesnėms užduotims.

"Abrantix" sukurta bankomatų testavimo sistema yra kaip tik tokio tikslumo ir bendradarbiavimo reikalaujantis procesas, kokiam atlikti ir buvo sukurtas YuMi®. Šis robotas užtikrina, kad užduotys būtų saugiai atliktos, o programuotojai, kol YuMi® 24 valandas per parą dirba greta su pasikartojančiais, bet labai svarbiais testavimais, gali skirti laiką svarbesniems darbams," - sakė ABB robotikos verslo vadovas Šveicarijoje Marc-Andre Zingg.

Novatoriškas bankomatų testavimas su YuMi® yra naujausia bendradarbiaujančių ABB robotų plačių galimybių demonstracija. YuMi®, kuris buvo sukurtas smulkių detalių surinkimui,  yra vadinamas bendradarbiaujančiu, nes leidžia gamintojams diegti lanksčius gamybos procesus. Nepavargstantis YuMi® gali atlikti nehigieniškas, nuobodžias ir pavojingas užduotis. Jis leidžia darbuotojams skirti daugiau dėmesio svarbesnėms, labiau specializuotoms ir protinio darbo  reikalaujančioms užduotims.

YuMi® taip pat yra įrodęs savo pritaikomumą išspręsdamas Rubiko kubą bei gamindamas suši. YuMi® netgi yra 2017 metais dirigavęs simfoniniam orkestrui, pasirodydamas ant scenos kartu su garsiuoju tenoru Andrea Bocelli.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp