ABB paverčia plūduriuojančius apartamentus kosmine kapsule

ABB paverčia plūduriuojančius apartamentus kosmine kapsule

Išmanus ABB valdymas upėje plūduriuojantį būstą paverčia išmaniąja gyvenamąja erdve su moderniausiu šildymu, apšvietimu ir žaliuzių valdymu.

Lenkijos Gdansko miestas yra garsus savo dokais ir turtinga architektūra. Tačiau dabar, be jūrinės istorijos, galima žvilgtelėti ir į ateitį, į plūduriuojančius, moderniausio dizaino ir technologijų apartamentus.

Prišvartuotuose ramioje Motlavos upėje moderniuose vieno buto apartamentuose „Flohotel“ svečiai mėgaujasi išmaniojo namo automatikos teikiamais privalumais.

„Floating Gdansk“ įmonės, kuriai priklauso šie apartamentai, bendrasavininkis ir generalinis direktorius Maciej Nowakowski ieškojo tokio išmaniųjų namų technologinio sprendimo, kuris atitiktų šių plūduriuojančių apartamentų stilių ir neįprastą jų vietą: „Labai reikliems klientams norėjome sukurti tokią modernią vietą, kurioje jie rastų daugiau nei standartiniame viešbutyje. Todėl „Flohotel“ viešbutyje įrengėme labai pažangią valdymo sistemą“.

Pasirinktoji sistema yra pilnai klientui pritaikytas ABB išmaniųjų namų sprendimas ABB-free@home®.

Svečiai šiuos apartamentus gali valdyti arba su elegantišku valdymo pultu, arba per specialią  programėlę net nuotoliniu būdu. Šildymas, apšvietimas, oro kondicionavimas, žaliuzės ir grindų šildymas - viskas valdoma tiesiog paliečiant ekraną.

Jei svečiai pageidauja ypatingos atmosferos, jie gali pasirinkti bet kurį iš anksto suprogramuotą „kambario scenarijų“ ir susikonfigūruoti jį pagal savo nuotaiką.

„Dauguma mūsų svečių iš pradžių nustemba, kad šie apartamentai tokie automatizuoti. Kai kuriuos baugina tai, kad gali būti sudėtinga visu tuo naudotis. Tačiau jie labai greitai pamato, kad sistema yra labai paprasta ir intuityvi, ir jie labai vertina tai, kaip technologijos pagerina jų viešnagės kokybę,“ - papildė Nowakowski.

Modulinės konstrukcijos apartamentai ant upės kranto buvo surinkti vos per dvi dienas. „Flohotel“ viešbutyje yra miegamasis su dvigule lova, pilnai įrengta virtuvėlė, valgomojo zona ir erdvus holas su panoraminiais langais iki grindų, leidžiančiais grožėtis upės vaizdu. O  atidarius terasos duris, antys ir baidarininkai praplaukia praktiškai svečių panosėje.

„Flohotel“ - tai puikus būdas patiems išbandyti technologijas, kurias iki šiol metėte filmuose apie Džeimsą Bondą,“ - sako ABB pastatų ir namų automatikos sprendimų rinkodaros vadovas Jaroslav Grabowski. „Apartamentuose apsistoję svečiai turi progą išbadyti išmaniųjų technologijų galimybes ir privalumus, ypač jei jiems kilo mintis investuoti į išmaniuosius sprendimus savo namuose.

"Norėjome padėti sukurti ateities būstą. Manome, kad išlaikėme pusiausvyrą tarp protingo dizaino ir išmaniojo funkcionalumo, bei sukūrėme svetingus namus upėje“.

ABB-free@home® yra skirtas išmaniesiems namams ir idealiai tinka tiek naujiems pastatams, tiek ir renovavimo projektams. Tai yra vienas iš ABB namų ir pastatų automatikos produktų, skirtų intuityvių ir svetingų erdvių sukūrimui. 

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp