ABB Formulė E pradeda šeštąjį sezoną

Ir demonstruoja ateities e.judrumo ir išmaniųjų miestų sprendimus visame pasaulyje

Trečiaisiais partnerystės su šiuo pavadinimu metais ABB lenktynėse pasauliui demonstruos savo naujausius produktus ir paslaugas, kurie tiesia kelią e.judumui ir išmaniesiems miestams.

ABB kuria e.judumo ir išmaniųjų miestų ateitį
ABB kuria e.judumo ir išmaniųjų miestų ateitį

Keturioliktas etapas prasidės lapkričio 22-23 dienomis Saudo Arabijoje ir baigsis liepos mėnesį Londone. Šį sezoną prisijungia dvi naujos sostinės Džakarta Indonezijoje ir Seulas Pietų Korėjoje; bei du legendiniai automobilių gamintojai – „Porsche“ ir „Mercedes“ – viso 22 komandos.

ABB atlieka pagrindinį vaidmenį visoje e.judumo vertės kūrimo grandinėje, kuris prasideda nuo plataus robotų, skirtų darbui prie surinkimo linijų, asortimento, ir tęsiasi iki atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintos galios paskirstymo. Be to, ABB aktyviai dirba energijos kaupimo sprendimų srityje. Ir galiausiai, būdama greitojo įkrovimo technologijų lydere, ABB yra e.judumo evoliucijos varomoji jėga.

Pavyzdžiui, ABB, per tokius partnerius kaip „Electrify America“, „IONITY“, „Dastned“ ir daugelį kitų, tiekia didelės galios DC greitojo įkrovimo stoteles, galinčias įkrauti energija per 4 min tiek, kad jos pakanka nuvažiuoti 100 km.

ABB siūlo platų sprendimų asortimentą, skirtą pastatų energetikos valdymui; ABB free@home sprendimas leidžia kontroliuoti energijos saugojimą, paskirstymą ir vartojimą. ABB jau yra įdiegusi apie 5 milijonus išmaniųjų namų komponentų, tokių kaip skydai, jutikliai ir programinė įranga, daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

ABB free@home technologija
ABB free@home technologija

Transporto srityje ABB siūlo sprendimus nuo tinklo paskirstymo iki įkrovimo stotelių automobiliams, autobusams bei sunkvežimiams, o taip pat ir laivų, geležinkelio, tramvajų ir keltuvų (funikulierių) elektrifikavimo sprendimus. Pasaulyje jau parduota 11 000 ABB DC greitojo įkrovimo stotelių 76 šalyse, todėl ABB yra šios srities lyderė.

ABB ir toliau bus oficialiu įkrovimo partneriu „Jaguar I-PACE eTROPHY“ - pagalbinėse „ABB Formula E“ lenktynėse. ABB įkrovimo stotelės „Terra 53 DC“ tieks energiją „I-PACE SUV“ lenktynių automobiliams visą lenktynių savaitgalį.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: elektrifikacija, automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp