ABB pristato virtualų išmanųjį miestą

ABB pristato virtualų išmanųjį miestą

JT spalio 31 d. mini Pasaulio Miestų dieną ir ta proga ABB elektrifikacijos verslas pristato interaktyvų „Išmanųjį miestą“.

Internetinį darbalaukio įrankį rasite abbsmartcities.com

Interaktyviame kraštovaizdyje rasite išmanius, saugius ir tvarius sprendimus, kurie gali padėti  kuriant „išmanųjį miestą“.

Pristatydama naują įrankį, ABB elektrifikacijos verslo technologijų vadovė Amina Hamidi sakė: „Pusė pasaulio gyventojų dabar gyvena miestuose, kurie susiduria su globaliais iššūkiais, tokiais kaip energijos trūkumas ar didelis anglies dioksido kiekis. ABB elektrifikacijos produktai ir sprendimai padeda  pramonės įmonėms, viešųjų paslaugų tiekėjams ir bendruomenėms visame pasaulyje spręsti šias problemas.

„Mūsų internetinis įrankis išskaido išmanių pastatų, e. judrumo, duomenų centrų ir energijos valdymo techninius elementus - ir tai gali padėti kuriant „išmanųjį miestą“.“

Šių metų JT Pasaulio miestų dienos tema: „Keičiant pasaulį. Inovacijos ir geresnis gyvenimas ateities kartoms“. JT pripažįsta, kad išmaniosios technologijos ir skaitmeninimas padeda  miestams mažinti anglies dioksido kiekį. ABB elektrifikacijos produktai ir sprendimai įmonėms ir savivaldybėms padeda pasiekti šį tikslą.

Sukūrus naujus sprendimus ir inovacijas, ABB internetinis įrankis „Išmanusis miestas“ taip pat bus plečiamas.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: elektrifikacija, automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp