Nauja ABB technologija - revoliucija elektros paskirstymo įrenginių srityje

Nauja ABB technologija - revoliucija elektros paskirstymo įrenginių srityje

ABB sukurtas technologinis proveržis - NeoGear™ žemos įtampos paskirstymo įrenginys, yra saugesnis, išmanesnis ir tvaresnis.

  • NeoGear bus galima įsigyti nuo š.m. pabaigos. Šis skaitmeninis sprendimas suteiks naują funkcionalumą, produktyvumą ir našumą pramonės infrastruktūrai ir paruoš ją ateičiai.
  • Šiame sprendime yra panaudota laminuotos šynos technologija, kuri iki šiol buvo naudojama tik lėktuvuose, automobiliuose ir kosminėse stotyse.

Sėkmingai praktiškai išbandytas įvairiausiose vietose nuo Šveicarijos iki Kinijos, NeoGear su  laminuotos šynos technologija, keičia tradicines horizontalias ir vertikalias šynų sistemas.

Ši novatoriška laminuotos šynos technologija suderinta su ABB AbilityTM platformos skaitmeniniu išmanumu, tampa nepralenkiamu sprendimu. NeoGear yra saugiausias pasirinkimas operatoriams, nes neturi jokių kontaktų su srovinėmis dalimis. Įrenginio užimamas plotas sumažėja iki 25 procentų; didesnis vėsinimo efektyvumas sumažina šilumos nuostolius iki 20 procentų, o efektyvesnė sąlygų stebėsena sumažina bendrus veiklos kaštus iki 30 procentų.

“Tai revoliucijos pradžia energijos paskirstymo srityje,” - sakė ABB paskirstymo sprendimų verslo direktorius Alessandro Palin. “Paskirstymo sistemos yra raktas į elektrifikuotos ekonomikos saugumo užtikrinimą, tačiau daugiau nei 30 metų šioje srityje nebuvo jokių naujovių. NeoGear yra ABB įsipareigojimo ir atkaklaus siekio kurti ateičiai skirtas ir tvarias alternatyvas rinkoje, įrodymas.”

Skaitmenizacija keičia elektros naudojimą pramonės mechanizmuose ir gamyklose: galima prailginti tarnavimo laiką; modernizuoti įrengimus didinant jų saugumą, našumą; ir pereiti prie tvaresnių ir atsakingesnių verslo modelių. NeoGear su ABB AbilityTM  tampa pilnu ir lanksčiu sprendimu, skirtu naujiems projektams ar sistemų atnaujinimams.

NeoGear suteikia tokias skaitmenines galimybes, kaip stebėsena realiu laiku, planuojama eksploatacinė priežiūra, pagalba nuotoliniu būdu, gedimų ir sprendimų diagnostika, o "ABB Ability™ Condition Monitoring" padeda klientams gerinti veiklos našumą ir suteikia iki šiol  nematytą lankstumą.

“Mes matome rinkoje augantį naujoviškesnių paskirstymo sprendimų, kurie padėtų klientams įveikti kylančius iššūkius, poreikį,” - sakė ABB paskirstymo sprendimų produktų grupės vadovas  Marco Tellarini. “NeoGear suteiks klientams iki šiol nematytą saugą, didelį našumą, geresnį funkcionalumą, daugiau lankstumo. Mes didžiuojamės įtraukdami šį revoliucinį sprendimą į mūsų paskirstymo įrenginių asortimentą.”

NeoGear, skirtas veiklos transformacijai, elektrifikacijos saugai ir tvarumui rinkoje pasirodys 2019 pabaigoje.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: elektrifikacija, automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp