ABB robotai kuria šventinę nuotaiką  Niujorke

ABB robotai kuria šventinę nuotaiką Niujorke

Mažai šventinių vitrinų Niujorke gali prilygti prabangos prekių prekybos centro „Bloomingdale“ vitrinoms. Prekybininkai kasmet siekia kuo išradingiau pritraukti pirkėjus, o šiemet 12 ABB robotų puošia visame pasaulyje žinomo „Bloomingdale“ prekybos centro vitrinas.

Prekybos centro vitrinose demonstruojamos robotizacijos galimybės ir automatikos technologijos, kurios ne tik daro apsipirkimo procesą dinamiškesniu, bet ir kelia perversmą vizualinėse prekybos priemonėse.

ABB robotai yra žinomi dėl pažangiausių technologijų ir įstabios galimybės dirbti kartu su žmogumi pramoninėje aplinkoje. Tačiau jie gali dar daugiau. ABB robotai Niujorke šiemet  pasitinka ir sveikina vieno garsiausių šio miesto prekybos centrų „Bloomingdale“ pirkėjus, paversdami jų Kalėdinį apsipirkimą linksmesniu ir džiaugsmingesniu.

Keturi šešiaašiai ABB IRB 120 robotai puošia Kalėdinę eglutę 20-čia subtilių auksinių žaisliukų. Kitoje vitrinoje keturi IRB 1200 robotai groja žalvariniais barškučiais, tambūrinu, varpeliais ir futuristiniu skaitmeniniu ksilofonu. O pirkėjai gatvėje tuo pat metu gali prisijungti prie robotų orkestro dainuodami karaokę, pasirinkę vieną iš trijų Kalėdinių melodijų. Dainų žodžiai  skaitomi trijuose judančiuose grafiniuose 38’’ RoboScreens® ekranuose, pritvirtintuose prie keturių IRB 120 robotų rankų.

„Bloomingdales“ prekybos centro viduje dvirankis robotas YuMi® gamina pirkėjams kavą su  naujausiu „Nespresso“ aparatu. Šis robotas buvo sukurtas saugiam darbui  šalia žmonių, todėl pirkėjai gali bendrauti tiesiogiai su YuMi®. Unikali ir „Nespreso“ įrangos  reklama – pirkėjai mato naująjį produktą veikiantį. Tikslus ir mobilus YuMi® automatizuoja visą kavos gamybos procesą: nuo gėrimo kapsulės pasirinkimo, jos patalpinimo į aparatą ir karšto gėrimo pateikimo iki panaudotos kapsulės išmetimo perdirbimui.

ABB robotai Bloomingdale vitrinose Niujorke Lexington Avenue ir Third Avenue

„Mes tikrai džiaugiamės būdami tokios unikalios Niujorko šventės dalimi. Prasidėjus šventiniam laikotarpiui, mes prisidedame prie „Bloomingdales“ klientų šventinės nuotaikos kūrimo, pademonstruodami robotų ir automatikos technologijų galimybes pagyvinant apsipirkimo įpročius,” - sako ABB robotikos serviso vadovas Marc Segura. „Mūsų sprendimai  „Bloomingdales“ prekybos centre demonstruoja, kaip robotizacija gali padaryti apsipirkimo procesą vizualiai labiau dinamišku ir įtraukiančiu. Ateityje mažmeninė prekyba galės panaudoti robotus kurdama inovatyvias priemones, skirtas bendravimui su pirkėjais ar prekių pristatymui, kurios bus patrauklesnės ir aktualesnės nei tradicinės parduotuvių vitrinos.”

Visus robotus „Bloomingdales“ prekybos centre 24 valandas per parą  su ABB Ability™ Connected Services technologija stebi ABB JAV Mičigano Valstijos Auburn Hills miesto robotizacijos darbuotojai. Ši sudėtinga sistema nuotoliniu būdu stebi ir analizuoja tiesiai iš robotų gaunamą informaciją; tai leidžia ABB technikams nustatyti bei išspręsti neplanuotai sustabdyti robotus galinčias problemas, dar prieš joms iškylant.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp