ABB tiesia naujus maršrutus per Alpes

ABB tiesia naujus maršrutus per Alpes

Nauja ABB svetainė pateikia išsamią informaciją apie ABB indėlį į tvarias keliones per Alpes.

Daugiau nei prieš šimtmetį ABB priėmė iššūkį nutiesti naujus maršrutus per Alpes. Siekdama  įveikti šį ambicingą iššūkį įmonė derino moderniausias technologijas ir aukščiausius tvarumo standartus. Būtent tai ir buvo padaryta - didžiulė ekspertų patirtis apjungta su Alpių kalnų geležinkelių sėkme.

Jungtinių Tautų organizacija, siekdama atkreipti dėmesį į kalnus ir tų regionų gyventojus, susiduriančius su klimato pokyčiais, yra paskelbusi Tarptautinę kalnų dieną. Naujai atidaryta ABB internetinė svetainė pateikia išsamią informaciją apie kuriamus tvarius maršrutus į Alpes - Centrinės Europos aukščiausius kalnų masyvus, kuriuose gyvena apie 14 milijonų gyventojų.

Virtuali kelionė šioje svetainėje lankytojams suteikia visapusišką informaciją apie ABB technologijas ir jų indėlį, paverčiantį kalnų turizmą „žaliuoju“. Būtent taip kertama aukščiausia Alpių kalnų perėja, perkelianti turistus į Jungfraujoch viršūnę aplinkai draugišku būdu.

Slidinėjimo entuziastai gali mėgautis moderniausiomis Atomic slidėmis, kurias sukūrė ABB robotai, dirbantys kartu su didelę patirtį turinčiais žmonėmis. Madrisoje (Šveicarijos slidinėjimo centre) į Schaffurggli viršūnę keliantys keltuvai turi automatinę dydžio atpažinimo sistemą su reguliuojamo aukščio konvejerio juosta, todėl kėdė pakeliama į idealų snieglentininkams, žmonės su negalia ar vaikams aukštį.

Interaktyviame žemėlapyje lankytojai gali rasti daugiau informacijos apie Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos Alpių kalnų regionus, tokius kaip pvz., Stoos Šveicarijoje, kuriame stačiausią pasaulyje funikulieriaus liniją, galinčią kas valandą pakelti 1 500 žmonių, varo didelio našumo ABB varikliai. Tai suteikia dvigubai didesnius pajėgumus ir dvigubą greitį, lyginant su iki tol turėtomis galimybėmis. Kitas rekordinis Alpių projektas yra Vokietijos Bavarijos žemėje.

Dar vienas ABB sprendimas yra Lenzerheide, Šveicarijoje
Dar vienas ABB sprendimas yra Lenzerheide, Šveicarijoje

Naujas Zugspitze (aukščiausio Vokietijos kalno) kabantysis tramvajus sumušė iš karto tris pasaulio rekordus. Jo vienintelė plieninė atrama yra aukščiausia pasaulyje - 127 metrai, o  kabantysis tramvajus sėkmingai įveikia iki šiol didžiausią bendrą aukščio skirtumą - 1950 metrus, ant ilgiausio pasaulyje kabelio 3213 metrų aukštyje. 57 km ilgio geležinkelyje, kertančiam Saint Gotthard masyvą - vieną iš svarbiausių Alpių perėjų Europoje, jungiantį šio kontinento pietus ir šiaurę, pagrindinius elektros komponentus maitinimo ir ventiliacijos sistemoms pagamino ABB.

Svetainėje yra ir daugiau informacijos apie ABB indėlį į regiono elektromobilių infrastruktūrą. Pavyzdžiui, ABB greitojo įkrovimo stotelės šių metų Pasaulio Ekonomikos Forumo svečiams leido nukeliauti visą kelią iš Ciuricho oro uosto iki Davoso vien ekologišku transportu.

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) įmonė yra technologijų lyderė, spartinanti skaitmeninę transformaciją pramonėje. Daugiau nei 130 metų inovacijų istoriją skaičiuojantys pasauliniai ABB verslai, paremti ABB AbilityTM skaitmenine platforma, yra keturi: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros, robotika ir procesų automatizavimas. ABB elektros tinklų verslas 2020 bus perleistas „Hitachi“. ABB dirba daugiau 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp