ABB automatizavo traškučių pakavimą Latvijos įmonėje

ABB automatizavo traškučių pakavimą Latvijos įmonėje

ABB Pluto B46 technologija padėjo bendrovei „Orkla Latvija“ robotizuoti darbą ir pagerinti saugą.

„Orkla Latvija“ yra viena pirmaujančių maisto ir gėrimų bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovė kreipėsi į ABB ieškodama technologijos, kaip modernizuoti ir automatizuoti traškučių pakavimą.

Mažai vietos ir terminai 

Naujai pakavimo linijai "Orkla" negalėjo skirti daug vietos; bei liniją reikėjo integruoti į veikiantį  gamybos procesą. Projektui taip pat nebuvo skirta daug laiko.

Automatika ir sauga

Robotikos ir saugos kompetencijos padėjo ABB komandai paruošti „Orklai“ pritaikytą saugų ir patikimą sprendimą. Sprendimą sudaro penki lygiagrečiai veikiantys “IRB 360 Flexpicker“ robotai, kurie per minutę į dežes sudeda iki 65 pakelių.

„Flexpicker“ per “PickMaster“ "akis" (kamerą) aptinka atkeliaujančius traškučių pakelius ir sudeda juos į dėžes. 

Robotai dirba narvuose, kurių durys yra apsaugotos ABB saugos sprendimu, kuris naudojant „Pluto“ saugos valdiklį, nustato, kad atrakinus elektromagnetinę durų spyną, mašinos  automatiškai išsijungtų.

Rezultatai atspindi saugą ir sutaupytas sąnaudas

ABB sugebėjo pateikti "Orklai" išsamų sprendimą per labai trumpą laiką. Šis ekonomiškas ir modernus sprendimas pakeitė daug rankų darbo reikalaujantį gamybos procesą. ABB sprendimas garantuoja aukščiausią saugos lygį ir kartu suteikia lankstumą, jei ateityje reikės  atlikti paprastus pakeitimus.

„Įvertinę kainą ir sprendimo atitikimą mūsų reikalavimams tiekėju pasirinkome ABB.  Taip pat vertinome ir techninio sprendimo pranašumą užduočiai atlikti, ir galimybę naudoti turimą įrangą,“ - teigė „Orkla“ projekto vadovas Edgars Balodis. „Naujam sprendimui nebereikia kaupti  tuščių dėžių, o varginantį 24 žmonių trimis pamainomis darbą pakeitė pažangi robotikos  įranga“.

ABB automatikos ir saugos produktai leido sukurti „Orklai“ pritaikytą modernų ir patikimą sprendimą.

„Gavome apgalvotą kompaktišką sprendimą, kuriame daugiausiai naudojami nerūdijančio plieno gaminiai ir jis buvo įdiegtas nenutraukiant gamybos, kaip ir buvo prašyta“, - sakė „Orkla“ techninio skyriaus vadovas Mārtiņš Velmeris. „Tai leidžia mums planuoti sekantį automatizavimo etapą tame pačiame pakavimo ceche“.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp