Antrajam įkrovimo tinklo plėtros etapui 
IONITY pasirinko ABB

Antrajam įkrovimo tinklo plėtros etapui IONITY pasirinko ABB

ABB gavo „IONITY“ užsakymą dar 324 vnt. 350 kW didelės galios elektromobilių (EA) įkrovimo stotelėms. Iki 2020 metų pabaigos, kaip antrojo tinklo plėtros etapo dalis, šie įkrovikliai bus išdėstyti 24 pasaulio šalyse. Finansinės šio užsakymo detalės neatskleidžiamos.

2018 metais „IONITY“ buvo pasirinkusi ABB technologiniu partneriu ir šiam projektui ABB jau  pristatė 340 didelės galios įkrovos stotelių. ABB buvo pirmoji įmonė Europoje pristačiusi 350 kW įkroviklius, kurių kabeliai vėsinami skysčiu. Tokios didelės galios įkrovos greitis yra 8 minutės 200 kilometrų.

„IONITY“ yra bendra „BMW Group“, „Daimler AG“, „Ford Motor Company“, „VolksWagen Group“, „Audi“ ir „Porsche“ įmonė, jau įrengusi 202 įkrovos stotis aštuoniolikoje Europos rinkų. „IONITY“ neseniai pažymėjo savo 200-osios įkrovos stoties su naujausiais ABB didelės galios unikaliais „IONITY“ skirtais įkrovikliais atidarymą Šveicarijos Lully savivaldybėje.

  • IONITY antrajam įkrovimo tinklo plėtros etapui pasirinko didelės galios ABB įkrovimo stoteles
  • IONITY antrajam įkrovimo tinklo plėtros etapui pasirinko didelės galios ABB įkrovimo stoteles

„IONITY“ vykdomasis direktorius Michael Hajesch: „ABB yra vienas iš mūsų pasirinktų technologinių partnerių didelės galios įkroviklių srityje visoje Europoje. Savo naujuoju „IONITY“ tinklui skirtu individualiu dizainu jie toliau plečia rinką. Šiam naujam mūsų „IONITY“ projektui ABB sukūrė tokį dizainą, kuriame įkrovos automatui reikia labai nedaug vietos.“

ABB tiekia „IONITY“ savito dizaino įkrovimo stotelės, kurios yra pačios siauriausios iš iki šiol ABB sukurtų. Jos puikiai atitinka „IONITY“ dizaino reikalavimus. Naujosios įkrovimo stotelės taip pat pasižymi ir kitais patobulinto dizaino privalumais – tylesnis veikimas, specialus ekranas ir ilgesni kabeliai su integruota kabelio įtraukimo sistema, kuri padeda lengviau pasiekti įkrovimo prievadą bet kokių modelių automobiliuose ir užtikrina, kad kabeliai negulės ant žemės ir bus visuomet švarūs.

ABB pasaulinio e-mobilumo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon: „Mūsų bendradarbiavimas su „IONITY“ reiškia dviejų bendraminčių, siekiančių žalesnės ir ekologiškesnės ateities visiems, bendradarbiavimą. „IONITY“ yra puikus partneris, nes ypatingus sprendimus galime kurti kartu.“

„Mes didžiuojamės galėję prisidėti prie „IONITY“ pradinėje jų EA įkrovimo tinklo paleidimo fazėje ir labai laukiam tolimesnio bendradarbiavimo kuriant visapusį, visos Europos masto didelės galios įkrovos stočių tinklą. „IONITY“ tikslas - pasiekti, kad tolima kelionė per Europą būtų įmanoma ne tik iškastiniu kuru varomam automobiliui, bet ir elektra varomam automobiliui. Ir šia nauja sutartimi mes dar vienu žingsniu priartėjame prie šio tikslo,“- papildė F. Muehlon.

Kraunamųjų transporto priemonių pardavimai Europoje 2018 m. pasiekė 408 000 automobilių, t.y. 33 procentų kasmetinį augimą*, prognozuojant, kad šioje srityje Europa greitai aplenks JAV, nes antrąją EA rinką 2020 metais į priekį stumia griežtinamas kuro ekonomikos reguliavimas ir didėjantys vietinių automobilių gamintojų įsipareigojimai **.

ABB per savo 130 metų gyvavimo istoriją tapo elektra varomo transporto proveržio sinonimu ir yra DC greitojo įkrovimo sistemų lyderė pasaulyje. ABB jau pardavė virš 13 000 DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 pasaulio šalių. Neseniai ABB gavo Pasaulinio E-mobilumo Lyderio 2019 (Global E-mobility Leader 2019) apdovanojimą už pagalbą įgyvendinant tarptautinius  ekologiško transporto sprendimus.

* EVvolumes.com

**Bloomberg NEF Electric Vehicle Outlook 2019

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) įmonė yra technologijų lyderė, spartinanti skaitmeninę transformaciją pramonėje. Daugiau nei 130 metų inovacijų istoriją skaičiuojantys pasauliniai ABB verslai, paremti ABB AbilityTM skaitmenine platforma, yra keturi: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros, robotika ir procesų automatizavimas. ABB elektros tinklų verslas 2020 bus perleistas „Hitachi“. ABB dirba daugiau 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp