Naujasis ABB sprendimas leidžia elektromobilį įkrauti ir namie

Tvaraus transporto sprendimai yra pagrindinis ABB miestų elektrifikacijos „Mission to Zero“ strategijos elementas. Tad ABB atskleidžia ir naujausius savo mobilumo sprendimų plėtros planus.

Daugelį metų analitikai teigė, kad 2020 metai taps elektromobilių (EV) plėtros lūžio tašku ir  numatė, kad pasaulinė EV rinkos dalis 2020 m. augs mažiausiai 3 procentus, o iki 2040 m. – daugiau nei 50 procentų** .

Būdama tvaraus transporto sprendimų lydere pasaulyje ir pristatydama savo naująją "Terra AC" sieninę įkrovimo stotelę ABB žengė dar vieną reikšmingą žingsnį, spartinantį mobilumo revoliuciją.

Ši sieninė stotelė  ne tik atitinka greitai augančią kokybiškų, tačiau ir įperkamų įkrovos sprendimų, skirtų  namams ir verslui, paklausą, bet ir prisideda prie augančios atsinaujinančios energijos vartotojų, kurie nori patys valdyti savo suvartojamą energiją, rinkos.

Siekiant užtikrinti suderinamumą su viso pasaulio namų ir pastatų elektros sistemomis, naujoji "Terra AC" sieninė stotelė turi skirtingas versijas iki 22 kW. Šis saugus, išmanus ir tvarus įkrovos sprendimas, prisideda prie realaus ABB elektrifikacijos išmaniesiems miestams „Mission to Zero“ tikslų  ir nulinės taršos vizijos įgyvendinimo.

Artimiausiais mėnesiais šį sprendimą bus galima įsigyti kai kuriose rinkose, įskaitant ir Europą, o nuo š.m. gegužės mėnesio - ir visame pasaulyje.  Šią AC sieninę įkrovos stotelę galima užsisakyti per ABB partnerių tinklą.

ABB mobilumo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon paaiškina: „Urbanizacijos, skaitmenizacijos ar industrializacijos tendencijos sąlygoja poreikį reikšmingai keisti ir mūsų keliavimo būdus. Būdami DC greitosios įkrovos rinkos lyderiu, pastebėjome, kad savo patirtį galime panaudoti sukuriant tokį namams ar verslui skirtą AC sprendimą, kuris leistų EV krauti per naktį ar ilgesnį laiką.

„Terra AC" sieninė stotelė būtent tokia ir yra:  ją paprasta įrengti ir naudotis; ji lengvai integruojasi į šiuolaikinį vartotojų skaitmeninį gyvenimo būdą ir leidžia efektyviai kontroliuoti energijos vartojimą bei prisidėti prie „žalesnės“ šiandienos ir ateities.“

"Terra AC" sieninės stotelės privalumas - komunikacinės galimybės, leidžiančios konfigūruoti ir atnaujinti programinę įrangą per tam skirtą programėlę ar nuotoliniu būdu per debesiją, taip užtikrinant didelį lankstumą ir iki minimumo sumažinant vietinių intervencijų poreikį. 

Be to, kiekvienas įkroviklis turi labai tikslų energijos skaitiklį, kuris gali būti integruojamas į išmanaus pastato energijos valdymo sistemas, o tai leidžia valdyti apkrovas. Todėl verslo ar privataus namo savininkai gali reguliuoti vartojamą energiją ir pagal poreikius didinti įkrovos galią ir ekonominį efektyvumą.

Papildomi "Terra AC" stotelės privalumai:

Išskirtinė kokybė

  • Daug prijungimo galimybių, įskaitant Wifi, Bluethooth ir Ethernet komunikacijos sąsajas;
  • Vietos požiūriu taupus dizainas leidžia be problemų sumontuoti šią stotelę ant sienos ar statyti ant postamento, kuomet gali būti statomi du įkrovikliai, suglaudžiant juos nugarinėmis dalimis;
  • "Terra AC" sieninė stotelė tinka daugumai EV, nes turi daug jungčių;
  • Nepralaidumas dulkėms ir atsparumas vandeniui ilgina tarnavimo ir naudojimo laiką.

Lankstumas, garantuojantis ateitį

  • Paruošta ateičiai, nes programinė įranga lengvai atnaujinama per programėlę;
  • Paprasta identifikacija per RFDI ar per programėlę, kuri užtikrina bendram naudojimui būtiną lankstumą;
  • Sklandžiai integruojama į ABB pastatų automatizavimo sprendimus.

 Saugumas ir apsauga

  • Išbandyta ir įvertinta nepriklausomos trečiosios šalies, kad atitiktų aukščiausius standartus;
  • Galią ribojanti apsauga užtikrina įkrovą be erzinančių atsijungimų;
  • Integruota apsauga nuo įžeminimo grandinės sutrikimo ir apsauga nuo viršįtampių saugo ir naudotoją, ir automobilį.

ABB yra elektrinio transporto priemonių infrastruktūros pasaulinė lyderė, turinti platų įkrovos ir elektrifikacijos sprendimų asortimentą elektromobiliams, elektriniams ir hibridiniams autobusams bei laivams ir geležinkeliui. ABB į EA įkrovos rinką įžengė 2010 ir šiandien jau yra pardavusi virš 13 000 ABB DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 šalių. Neseniai ABB gavo "Global E-mobility Leader 2019" apdovanojimą už indėlį į tarptautinį ekologiško transporto sprendimų pritaikymą.

* LMC Global Light Vehicle Sales update 2019

**BNEF’s Electric Vehicle Outlook 2019

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias verslo šakas: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB AbilityTM platforma. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 bus perleista „Hitachi“. ABB dirba 144 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių . www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp