Įrangos darbo sprogioje aplinkoje stebėjimas nuotoliniu būdu

ABB Ability™ variklių išmanusis jutiklis buvo pradėtas gaminti 2016 metais ir nuo tada susilaukė didelio susidomėjimo daugelyje pramonės šakų. 2018 m. ABB pristatė ABB Ability™ išmanųjį jutiklį siurbliams, vėliau - guoliams ir krumpliaračiams. Šių metų "Hannover Messe 2020" ABB planavo pristatyti naują išmaniojo jutiklio versiją - tai sprogioje aplinkoje įrengtiems varikliams ir siurbliams. Tai yra ekonomiškai efektyvus būklės stebėjimo sprendimas chemijos, naftos ir dujų pramonei.

ABB Ability™ išmanusis jutiklis sprogioje aplinkoje veikiantiems įrenginiams
ABB Ability™ išmanusis jutiklis sprogioje aplinkoje veikiantiems įrenginiams

ABB Ability™ išmanusis jutiklis nuo įrangos paviršiaus matuoja pagrindinius parametrus, kurie gali suteikti svarbią informaciją apie įrangos būklę ir jos darbą. Tai leidžia nustatyti sutrikimus  ir sumažinti riziką. Todėl techninę priežiūrą galima planuoti pagal realius poreikius, o ne pagal  bendrą tvarkaraštį. Taip sumažinamos prastovos ir prailginamas įrangos tarnavimo laikas. Įrangą, sumontuotą sunkiai prieinamose ar pavojingose vietose, pvz. naftos platformose, galima saugiai stebėti nuotoliniu būdu. Tai taip pat sumažina priežiūros išlaidas bei sumažina ar užkerta kelią neplanuotoms prastovoms dėl gedimų.

Nauji išmanieji jutikliai yra jautresni, o tai leidžia problemas nustatyti anksčiau. Jie taip pat turi  daugiau stebėjimo galimybių, platesnį ryšių diapazoną ir išskirtinį baterijos tarnavimo laiką. Kaip ir pirmojoje versijoje, ABB Ability™ išmanusis jutiklis gali būti prijungiamas per keletą minučių. 

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias verslo šakas: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB AbilityTM platforma. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 bus perleista „Hitachi“. ABB dirba 144 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių . www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp