Stilingam gyvenimui

Išmaniuose namuose yra nemažai skirtingų įrenginių, o gerai suprojektuoto ir nepriekaištingai tvarkingo interjero poreikis nuolat auga. Kadaise išmaniųjų namų automatizavimas buvo prabangių namų įrengimo viršūnė, bet dabar jis tampa svarbiausiu elementu, kuriant stilingą ir šiuolaikinį namų dizainą.

Funkcionalumas ir stilius

Namų šeimininkai kelia vis didesnius reikalavimus gyvenamajai erdvei. Jie tikisi, kad ji bus išmani, stilinga bei valdoma per išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Norint gyventi nepriekaištingai tvarkingoje aplinkoje, kuomet nuolat daugėja įvairių jungčių ir išmaniųjų technologijų, reikia visam tam rasti vietą. Nes tos dienos, kai žmonės taikstėsi su gausybe kabelių ir valdymo pultelių, praėjo. Dabar norisi labai funkcionalios namų aplinkos, kurioje ne tik veikia išmanieji sprendimai, bet ji yra ir stilinga.

Išmanios idėjos

Sumontavus įrenginius į aiškiai jiems skirtą ribotą vietą, pastarieji, kabeliai, maršrutizatoriai, modemai ir pan., nesimėtys po namus. Tada iš vieno centrinio mazgo - „Combi" skydo - galima valdyti ir energijos paskirstymą, ir media.

Tačiau, skirtingai nei jų pirmtakai, kurie atliko tik savo funkcijas, šie naujieji skydai išmaniąsias technologijas paverčia dizaino elementu.

Daugiau nei 20 metų patirtį, kuriant stilingus ir intelektualius sprendimus, turinti ABB  projektavimo komanda sukūrė naują UK600 elektros skydų su įleistais korpusais asortimentą. Jų yra trys versijos: "Standard" - skirti tik energijos paskirstymui, "Media" - tokiems įrenginiams, kaip maršrutizatoriai ir pan, ir „Combi“ - ir įrenginiams, ir energijos paskirstymui.

Skydų UK600 asortimentas
Skydų UK600 asortimentas

Pritaikomi individualiai

Šie aptakūs ir stilingi skydai leidžia juose laikyti visą media įrangą, tad namai tampa tvarkingesni ir erdvesni.

Galima rinktis iš trijų skirtingų durelių - standartines baltas arba pilkos antracito spalvos, media dureles su ventiliacijos angomis ar specialaus dizaino dureles. Taigi, šį skydą galima idealiai  pritaikyti prie vidaus dizaino. Jūs galėsite į jas įdėti savo nuotrauką ar paveikslą; naudoti kaip veidrodį ar užrašų lentą - taip paversdami jį tikrai daugiafunkcine ir nepriekaištinga jūsų namų dekoracija.

Būtent šis dizaino ir praktiškumo derinys sukuria išmaniųjų sprendimų, kurie jūsų  namus paverčia saugesniais, protingesniais ir paruoštais ateičiai, suasmenintą įspūdį.

Specialaus dizaino durelės
Specialaus dizaino durelės

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp