ABB su HPE bendradarbiauja mažinant  superkompiuterių energijos sąnaudas

ABB su HPE bendradarbiauja mažinant superkompiuterių energijos sąnaudas

ABB su savo tarptautiniu strateginiu partneriu Hewlett Packard Enterprise (HPE) kuria technologiją, kuria siekiama žymiai sumažinti superkompiuterių energijos sąnaudas, tuo pačiu didinant jų galingumą ir patikimumą.

Atsakymai į kai kuriuos svarbiausius pasaulio iššūkius slypi dideliame kiekyje duomenų. Pagrindiniai pasaulio tyrimų centrai ieškodami atsakymų į kai kurias sudėtingiausias problemas, tokias kaip pandemijų modeliavimas, klimato pokyčiai ir kvantinė mechanika, naudoja superkompiuterius.

HPE Cray superkompiuteriai turi specialiai pritaikytą ABB aukštos įtampos nuolatinės srovės  (DC)1 sprendimą, kuris leidžia sumažinti vario naudojimą koeficientu 14. Kitas šio sprendimo privalumas - didelis galios nuostolių sumažinimas, net 95 procentais, kuris yra ypač svarbus aplinkai ir efektyvumui. Jis taip pat leidžia didinti ar mažinti energijos tiekimą pagal skaičiavimų apkrovas, sukuriant maksimalų efektyvumą, kai yra žemos apkrovos, ir kai sistema pilnai apkrauta.

„ABB ir HPE atveria kelią tvariems, didelio našumo duomenų centrams, kurie gali padėti žmonijai rasti atsakymus į egzistencines problemas, tokias kaip pandemijų numatymas, kova su klimato pokyčiais ir naujų vaistų atradimas,“ - teigė ABB produktų linijos vadovas Peter Raadsen.

„Turime sugebėti atlikti daugiau skaičiavimų su mažiau išteklių ir energijos sąnaudų“, - sakė HPE vyriausiasis tvarumo pareigūnas Christopher Wellise. 

HPE ir ABB yra pasauliniai strateginiai partneriai nuo 2017 m. lapkričio mėn. Ši partnerystė jungia geriausius ABB skaitmeninius sprendimus su novatoriškais HPE saugių duomenų skaičiavimo ir hibridinių informacinių technologijų sprendimais.

1. Cray kompiuteriai naudoja maitinimo šaltinius, kurių išvestis yra +/− 190 voltų.

Išsamiau anglų k. ABB collaborates with HPE to reduce energy consumption of supercomputers

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias verslo šakas: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB AbilityTM platforma. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 bus perleista „Hitachi“. ABB dirba 144 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių . www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp