Pilnas ABB sprendimas nacionalinėse Šveicarijos magistralėse

Šveicarijoje A2 greitkelyje „Primeo Energie“ ir „Alpiq E-Mobility“ atidaro pirmuosius įkrovos taškus, kuriose veikia ABB elektromobilių įkrovimo stotelės, energijos saugojimo ir valdymo sprendimai.

Šveicarijos elektros tinklo operatorius „Primeo Energie“ ir „Alpiq E-Mobility“ atidarė pirmuosius  įkrovos taškus A2 greitkelyje Inseli ir Chilchbuehl.

Tai pirmieji iš suplanuotų dvidešimties įkrovimo taškų greitkeliuose, kuriuose veikia pilnas ABB infrastruktūros sprendimas su "Terra High Power" ir „Terra DC“ įkrovimo stotelėmis.

Šveicarijos Federalinis kelių biuras (FEDRO) siekia įgyvendinti šalies tikslą nuo 1990 m. iki 2050 metų sumažinti išmetamų teršalų kiekį 50 procentų ir per ateinančius kelerius metus elektrifikuos apie šimtą jam priklausančių poilsio zonų greitkeliuose. Daugelyje šių vietų elektros tiekimas yra labai menkas arba jo išvis nėra; o įkrovimo taškus aptarnauja skirtingi tiekėjai, todėl juose skiriasi kainos ir aptarnavimas.

ABB išmanus energijos valdymo sprendimas palengvina "Primeo Energie“ ir „Alpiq E-Mobility“ kaštų valdymą bei užtikrina, kad vairuotojai gautų patikimą ir vienodai įkainotą paslaugą.

Inseli ir Chilchbuehl poilsio taškuose įrengti 50 kW galios Terra 54 įkrovikliai, kurie leidžia vienu metu krauti du elektromobilius: vieną su DC, o kitą su lėtesne AC įkrova.

Papildomai, 350kW galios DC (nuolatinės srovės) įkroviklis modulinėje komplektacijoje su dviem įkrovimo lizdais dar dviem elektromobiliams per 8 minutes gali įkrauti daugumą transporto priemonių iki 200 km atstumui. Dinaminis energijos pasidalijimas tarp įkrovimo taškų leidžia lanksčiai ir greitai įkrauti didesnės galios transporto priemones, tokias kaip sunkvežimiai ar autobusai; ir tam nereikia specialios įkrovimo infrastruktūros.

Kita pilno ABB sprendimo dalis - tai 170 kW galios energijos kaupimo sistemą (BESS), kurios galia siekia 330 kW. Ji piko metu leidžia sumažinti eksploatavimo išlaidas ir padidina sistemos prieinamumą bei patikimumą. Energijos valdymą palengvina ABB AbilityTM Optimax. Šis pilnai integruotas el. mobilumo sprendimas žymiai sumažina tiek elektros tinklo operatorių, tiek galutinių vartotojų išlaidas, nes piko metu nebereikia didelio kiekio energijos.

ABB el. mobilumo infrastruktūros sprendimų vadovas Frank Muehlon sakė: „Pilnas ABB sprendimas padeda sušvelninti piko meto poreikius ir sumažina su tuo susijusius didesnius tarifus, optimizuodamas veiklos sąnaudas ir maksimaliai padidindamas investicijų grąžą. Elektros tiekėjams ABB įkrovos sprendimai suteikia visą reikalingą lankstumą ir funkcionalumą, užtikrinantį naujų verslo modelių sėkmę.“

Tas pats el. mobilumo sprendimas bus įdiegtas ir kitose trijuose „Primeo Energie“ įkrovos  taškuose, kurie bus atidaryti 2020 metais.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 144 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp