ABB technologijos kuria išmanias ir saugias darbo vietas Prancūzijoje

ABB technologijos kuria išmanias ir saugias darbo vietas Prancūzijoje

ABB pastatų kontrolės ir valdymo sistema bei elektrifikacijos sprendimai užtikrina biurų tvarumą

Svarbia miestų ir jų gyventojų dalimi tapo biurų pastatai. ES statistikos biuro duomenimis[1] pilnu etatu dirbantis žmogus per savaitę darbe praleidžia daugiau nei 40 valandų. Be to, manoma, kad  gyventojų skaičius miestuose augs, nes žmonės kelsis gyventi arčiau darbo vietų. Tad pastatai turi ne tik užtikrinti žmonių gerbūvį, bet ir efektyviai naudoti energiją.

ABB tai įgyvendinti padeda dviems naujiems pastatams Prancūzijoje. Projekte „Organdi“ dviems aštuonių aukštų pastatams, kuriuos jungia laiptai, ABB diegia novatorišką KNX sistemą, skirstyklą ir apšvietimą.

Šis kompleksas - tai moderniausi biurai, kuriuose darbo vietos apjungtos su lauko zonomis: balkonais, terasomis ir žiemos sodais. Šiame komplekse numatyti restoranai, vaikų darželis ir konferencijų salė - visa tai, kas užtikrins subalansuotą ir sveiką aplinką darbuotojams.

center

ABB KNX sistema pastato valdytojui leis nuotoliniu būdu ar per išmanųjį telefoną stebėti ir valdyti šildymą, apšvietimą ir žaliuzes. Šis atviru standartu grįstas sprendimas suteikia kompleksui taip reikalingą lankstumą, leidžiantį integruoti įvairias paslaugas vienoje infrastruktūroje.

Be efektyvios pastatų valdymo sistemos, ABB taip pat elektrifikavo pastatą, t.y. pateikė  "System pro E power", modulinius DIN-Rail produktus, „Emax 2“ bei avarinio apšvietimo sprendimą. „System pro E power“ - tai elektros energijos paskirstymo sprendimas, užtikrinantis saugumą ir patikimumą.

Moduliniai DIN-Rail produktai apsaugo turtą, eliminuodami bet kokį galimą elektros pavojų. Pastato  saugumą užtikrina Emax 2 - tai „viskas viename“ sprendimas, valdantis žemos įtampos paskirstymo sistemas.

Saugą į aukštesnį lygį pakelia ir ABB avarinis pastatų apšvietimas „BrioSpot“, kuris įdiegiamas greitai, lengvai bei gali būti pritaikomas konkretiems poreikiams. Išmani biuro erdvės ekosistema sukūriama prijungiant daugumą ABB sprendimų prie ABB Ability™ platformos.

ABB produktai ir paslaugos padės efektyviai valdyti pastatus bei suteiks darbuotojams daugiau komforto. ABB sprendimai pastatams padeda jiems atitikti augančius energijos vartojimo efektyvumo, saugos, patikimumo, patogumo ir pelningumo standartus.

[1] Report by Eurostat

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp