Tvaresnė gamyba: ABB atnaujina ir perdaro  tūkstančius senų robotų

Tvaresnė gamyba: ABB atnaujina ir perdaro tūkstančius senų robotų

Visame pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas tvarumui. Kad gamyba būtų ekologiškesnė, ABB superka senus robotus ir prikelia juos antram gyvenimui, užuot juos tiesiog atidavus į metalo laužą.

Per pastaruosius 25 metus ABB perdarė bei atnaujino tūkstančius robotų ir taip suteikė jiems antrą gyvenimą. Viename iš tarptautinių "ABB Remanufacture & Workshop Repair" centrų tiek patys robotai, tiek jų periferinė įranga yra atnaujinama taip, kad būtų "kaip nauja".

„Aplinkosauga yra labai svarbi tiek mums, tiek mūsų klientams ir partneriams. Skaitmeniniai sprendimai užtikrina tvarų visą roboto gyvavimo ciklą; taip mes mažiname atliekų eikvojimą, geriname kokybę bei pratęsiame senų robotų gyvavimo ciklą juos perdarydami ar atnaujindami,“ - sakė ABB robotikos prezidentas Sami Atiya. „Mūsų tarptautinis centrų tinklas atnaujina senus robotus, todėl nebereikia atiduoti jų į metalo laužą. Tai viena iš mūsų ilgalaikių įsipareigojimų kurti tvaresnę gamybą dalis“.

Prieš sertifikuojant ABB rekonstruotą robotą, kiekvienas jų yra griežtai patikrinamas, įskaitant ir išsamų mažiausiai 16 valandų veikimo testą. Kiekvienam antram gyvenimui prikeltam robotui suteikiama dvejų metų garantija, o jo pirkėjas gauna tokį pat servisą, tame tarpe ir įrengimą bei apmokymus, kaip ir naujų ABB robotų pirkėjai.

„Mes ne tik sutaisome sugedusias dalis, bet ir visiškai atnaujiname robotus pagal originalius ABB projekus, specifikacijas ir matmenis. Tai garantuoja, kad robotų kokybė, našumas, ilgaamžiškumas ir sauga bus kaip ir naujų ABB robotų,“ - sakė "ABB Global Remanufacture & Workshop Repair Centers" pardavimų vadovas Jan Borsky. „Turime vienas didžiausių atnaujintų robotų atsargas pasaulyje ir parduodamame apie 400 įvairių tipų robotų. Šiuo metu atnaujintų robotų poreikis yra toks didelis, kad kiekvieną darbo dieną iš mūsų centro Ostarvoje iškeliauja daugiau nei vienas robotas.“

„Seniems robotams suteikiamas naujas gyvenimas. Jie atnaujinami naudojant naujausias technologijas, kurios didina jų lankstumą ir produktyvumą, o prailginta jų eksploatacijos trukmė - tai didesnė investicijų grąža,“ - pridūrė Jan Borsky. „Taipogi mes galime padėti tiems užsakovams, kuriems į turimą gamybos liniją reikia papildomų robotų, bet tokio modelio robotai jau nebegaminami. Mes įsigijome ir užsakovui įdiegėme perdirbtą modelį, todėl jis  sutaupė tiek atsarginių dalių, tiek ir personalo apmokymo kaštus.“

ABB tarptautiniai atnaujinimo centrai yra Čekijoje Ostravoje, Mičigane Auburn Hills ir Kinijoje Šanchajuje; vietiniai perdirbimo paslaugų centrai veikia Brazilijoje, Meksikoje, Vokietijoje ir Vietname.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp