ABB įkraus Gen 3 automobilius ABB FIA Formulės E lenktynėse

ABB įkraus Gen 3 automobilius ABB FIA Formulės E lenktynėse

ABB FIA Formulės E pasaulio čempionate - pirmajame vien elektra varomų automobilių sezone - ABB kraus Gen3 automobilius.

Šio čempionato vardo partneriu ABB tapo nuo ketvirto sezono. Gen3 automobiliai pradės lenktyniauti nuo devintojo sezono (2022–2023 m). Šios transporto priemonės bus lengvesnės, greitesnės ir efektyviau vartojančios energiją.

Oficialus susitarimas buvo pasirašytas virtualiame renginyje liepos vidury. Jame dalyvavo ABB elektrifikacijos prezidentas Tarak Mehta; ABB Formulė E partnerystės vadovė Daniela Lužanin;  Formulės E įkūrėjas ir pirmininkas Alejandro Agag ir Formulės E vadovas Jamie Reigle.

Kartu su automobilių sporto FIA ir Formulė E inžinieriais ABB elektrifikacijos komanda rengia specifikacijas ir reikalavimus, pagal kuriuos bus kuriamas inovatyvus ir saugus Gen3 automobilių įkrovos sprendimas, per kilnojamus įkroviklius vienu metu galintis krauti du elektromobilius.

ABB jau yra įdiegusi daugiau nei 14 000 DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 pasaulio šalių, ir ši technologinė patirtis bus įdiegta šiuose Gen3 skirtuose įkrovikliuose bei pritaikyta specialiems lenktynių poreikiams.

„ABB FIA Formulės E čempionatas yra daugiau nei lenktynės - tai mūsų novatoriškų elektromobilinių technologijų, kurios padeda tobulinti elektra varomų transporto priemonių gamybą, bandymai, kuriais prisidedame prie švaresnės aplinkos,“ - sakė T. Mehta. „Mes labai didžiuojamės, kad esame susiję su Formule E, o FIA sprendimas perkelti lenktynes į pasaulio čempionato statusą nuo 7 sezono sustiprina Formulės E augančią įtaką.“

„Nuo tada, kai ABB tapo FIA Formulės E čempionato vardo partneriu ketvirtajame sezone, mes glaudžiai bendradarbiaujame siekdami mūsų pagrindinio tikslo - paspartinti elektrinių transporto priemonių taikymą kovojant su klimato kaita.“ - sakė A. Agag.

„Formulė E praėjo pirmąjį sėkmingą partnerystės su ABB etapą, tad džiaugiamės galėdami išplėsti savo bendradarbiavimą per Gen3. ABB teiks kritinės svarbos įkrovos technologiją, kuri patobulins lenktynes bei parodys naujas elektromobilių įkrovos galimybes,“ - sakė J. Reigle.

ABB tapo elektra varomų transporto priemonių DC greitojo įkrovimo pasauline lydere  įgyvendindama tokius svarbius projektus kaip „Electrify America“, „IONITY“, „Fastned“ ir daugelį kitų, kuriems ABB tiekia „High Power DC“ greitojo įkrovimo stoteles. ABB taip pat yra oficialus TAG Heuer Porsche Formulės E komandos partneris.

Naujoje ABB svetainėje „Formula E rasite išsamią informaciją apie tai, kaip ABB partnerystė su Formule E ir dalyvavimas ABB FIA Formula E čempionate skatina el. mobilumo pažangą ir atveria kelius į tvaresnę ateitį. 

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Apie ABB FIA Formula E Championship www.FIAFormulaE.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp