ABB pateko į "Fortune" sudarytą „keičiančių pasaulį“ įmonių dešimtuką

Žurnalas "Fortune" pripažino ABB inovacijų lyderystę el. mobilumo srityje ir 2018 metų įmonių „keičiančių pasaulį“ (2018 “Change the World” list) sąraše ABB skyrė 8-ą vietą. Taip sureitinguojamos įmonės, kurių inovacijos turi reikšmingą teigiamą socialinį poveikį visame pasaulyje.

Ketvirtajame metiniame reitinge "Fortune" ABB skyrė aukštą poziciją. Sąraše taip pat yra vaistų gamintojas "Merck", už šiemet Kongo Demokratinėje Respublikoje naudotą gyvybiškai svarbią vakciną nuo Ebolos viruso. "Fortune" taip pat apdovanojo telekomunikacijų paslaugų teikėją "Reliance Jio" už "skaitmeninį deguonį", t.y. išmaniuosius telefonus ir plačiajuosčio ryšio paslaugas daugiau nei 200 mln. Indijos abonentų mažiau nei per dvejus metus.

ABB vadovas Ulrich Spiesshofer teigė, kad "Fortune" reitingas patvirtina įmonės lyderystę ir įsipareigojimą e-Mobilumui, kaip būdą atsieti pasaulio ekonomikos augimą nuo klimato kaitos.

ABB yra įsipareigojusi ir tiki, kad galima gyvuoti nenaikinat Žemės išteklių. Šiandien mūsų inovatyvios technologijos padeda transportui pereiti nuo iškastinio kuro – labiausiai įtakojančio klimato kaitą - prie elektra varomų automobilių, traukinių bei laivų, taip mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir užtikrinant tvaresnę ateities energetiką. 

"Kadangi elektra varomos transporto priemonės tampa vis populiaresnės," - rašo "Fortune".  "ABB įdiegė virš 7000 greito įkrovimo stotelių ir taip pastaruosius septynerius metus buvo sutaupyta apie 2 milijonus galonų benzino (apie 8 mln. litrų)."

Į "Fortune" sąrašą įtraukiamos įmonės turi turėti išmatuojamus padarinius socialinei aplinkai, socialiai naudingus verslo rezultatus ir aukštą inovacijų lygį.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų  novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą  ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp