Atsakomybė už elektrifikuotą ateitį

Rugsėjo 9 dieną, pasaulinę elektromobilių (EV) dieną, vairuotojai daugiau nei iš 60 šalių pasižadėjo pereiti prie elektra varomos transporto priemonės.

Internetinė pasižadėjimo akcija, kurią organizavo ABB ir Green.TV, skirta pasaulinei EV dienai ir  skatina vairuotojus suvokti lemiamą vaidmenį, kurį elektra varomos transporto priemonės atlieka įgyvendinant tvarų judumą; taip pat pasižadėti, kad sekantis jų automobilis bus elektra varomas.

Gauti atsakymai rodo, kurios šalys pirmauja šioje srityje. Pirmoje vietoje Jungtinė Karalystė - 29 proc. Toliau seka Indija (13 proc.) ir Jungtinės Amerikos Valstijos - 11 proc.

ABB partnerystė su Pasauline elektromobilių diena sustiprina ABB FIA Formulės E čempionato  partnerystę. ABB Formulė E skatina el. mobilumą ir spartina šios srities technines naujoves. 

ABB elektrifikacijos verslo prezidentas Tarak Mehta pakomentavo: „Šiandien pirmąsyk pasaulyje minima elektromobilių diena žymi svarbų el. mobilumo istorijos etapą. Pagrindinė šios dienos partnerė ABB džiaugiasi matydama, kaip daugybė žmonių visame pasaulyje atlieką konkretų veiksmą ir pasirašo pasižadėjimą“.

„ABB yra įsipareigojusi įkvėpti vairuotojus tvarios elektrifikuotos ateities link. Tad mes pradėjome ABB automobilių parko elektrifikavimo pilotinį etapą, kuris prasideda JK , o toliau seks kitos  šalys, tame tarpe ir Nyderlandai.

Pasaulinė EV diena pritraukė daug partnerių ir pramonės sričių lyderių, kurie kartu pažymi el. mobilumo pažangą bei siekia paspartinti paramą EV. Šią dieną vyksta virtualūs seminarai svarbiomis temomis. Naudingą informaciją apie el. mobilumą ir įžvalgas apie elektrifikuotos  ateities kūrimą galima rasti socialiniuose tinkluose ir Worldevday.org .

Green.TV įkūrėjas Ade Thomas sakė: „Greitas perėjimas prie elektrifikuoto, tvaraus mobilumo dar niekada nebuvo toks svarbus. Minėdami pasaulinę EV dieną, tikimės, kad padėsime spartinti poreikį mažinti anglies dvideginio išmetimą bei paskatinsime visus atsigręžti į elektrą kaip į gerovės kūrimo priemonę bei tvarų gyvenimo būdą".

ABB turi neprilygstamą patirtį kuriant tvarius transporto sprendimus. Įžengusi į EA įkrovos rinką prieš dešimtmetį ABB jau pardavė virš 14 000 ABB DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 šalių. Neseniai ABB gavo "Global E-mobility Leader 2019" apdovanojimą už indėlį į tarptautinį ekologiško transporto sprendimų pritaikymą.

Dar yra laiko pasirašyti pasižadėjimą. Tiesiog apsilankykite puslapyje www.worldevday.org/ev-pledge

 ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp