ABB plečia greitųjų pramoninių robotų šeimą, įsigydama „Codian“

ABB plečia greitųjų pramoninių robotų šeimą, įsigydama „Codian“

Strateginis pirkinys skirtas sprendimams maisto ir gėrimų pramonėje, farmacijoje ir logistikoje

ABB įsigijo bendrovę „Codian Robotics B.V.“ - tai "delta" robotų, skirtų ypač didelio tikslumo reikalaujančioms paėmimo ir padėjimo operacijoms, gamintoja. „Codian Robotics" gaminių linija idealiai tinka toms pramonėms šakoms, kur ypač svarbu išlaikyti aukštus higienos standartus, tokioms kaip maisto, gėrimų pramonė ir farmacija. Šiuo sandoriu ABB išplečia savo veiklą į „delta“ robotų rinką.

„Codian Robotics“ yra įsikūrusi Ede, Nyderlanduose ir joje dirba 20 žmonių visame pasaulyje. Bendrovė ir toliau aptarnaus savo klientus tiesiogiai. Sandoris buvo pasirašytas ir užbaigtas š.m. spalio 1 d. Abi šalys susitarė neatskleisti su pirkimo kaina susijusios informacijos.

„Šis mūsų pirkinys rodo mūsų dėmesį novatoriškoms technologijoms, kurios padeda klientams pilnai išnaudoti automatizavimo galimybes bei didinti lankstumą greitai kintančioje verslo aplinkoje“, - sakė ABB robotikos prezidentas Sami Atiya. „Codian Robotics" technologijos ir patirtis yra puikus indėlis į mūsų maisto ir gėrimų pramonės, farmacijos, paslaugų robotizavimo ir logistikos sprendimų rinkinį."

„Per daugelį metų sukūrėme platų produktų portfelį. Įspūdinga ABB veikla visame pasaulyje bei patirtis pramonės srityje leis mūsų produktus tiekti visame pasaulyje. Tikiu, kad kartu galėsime parašyti sekantį mūsų sėkmės istorijos skyrių“, - sakė„ Codian Robotics“ įkūrėjas Freek Hartman.

Nors šiandien dauguma maisto ir gėrimų pramonės robotų nėra sukurti taip, kad liestų maistą, „Codian Robotics“ turi higienišką dizainą, leidžiantį saugiai dirbti tiesiai su maistu.

„Yra didelis poreikis robotų, kurie atitiktų aukščiausius higienos standartus, ir tą poreikį  paspartino COVID-19 pandemija. Mūsų maisto ir gėrimų pramonės, farmacijos ir logistikos klientai yra ypač suinteresuoti automatizavimo galimybėmis, kurios leidžia nenutrūkstamai veikti tiekimo grandinei ir apsaugoti darbuotojus“, - pridūrė Atiya.

Ateityje ABB galės savo klientams pasiūlyti platesnį "delta" robotų ir integruotų sprendimų pasirinkimą iš vienų rankų, taip stiprindama ABB strategiją, kuria siekiama integruoti mašinų automatizavimą ir robotų valdymą į vieną platformą.

ABB mašinų automatizavimo padalinio prezidentas ir „B&R“ generalinis direktorius Hans Wimmer sakė: „Įsigydami "Codian Robotics“, įsigyjome vieną sėkmingiausių pasaulyje „delta“ robotų tiekėjų, turintį didžiulę patirtį šioje srityje. Ateityje klientams galėsime pasiūlyti pilnai  integruotus sprendimus - visame pasaulyje ir visoms pramonės šakoms“.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp