Niagaros kriokliais jau galima grožėtis iš  elektrinių laivų, kuriuos varo ABB technologijos

Niagaros kriokliais jau galima grožėtis iš elektrinių laivų, kuriuos varo ABB technologijos

„Maid of the Mist“ pristato naujos kartos keltus, kurie naudoja tik tvarią ABB technologijų tiekiamą energiją.

Nuo š.m. spalio 6 dienos ekskursinių laivų keleiviai galės grožėtis vienu iš gamtos stebuklų netrikdomi variklio triukšmo, virbacijos ar išmetamųjų dujų tvaiko, nes pradeda plaukioti pora  ABB technologijomis varomų elektrinių laivų.

Laivai su nuline emisija pavadinti „James V. Glynn“ ir „Nikola Tesla“ bendrovės „Maid of the Mist“ pirmininko bei garsaus energetikos pradininko garbei. Tai yra pirmieji JAV pastatyti elektriniai laivai, kurie gauna energiją iš didelės talpos ABB baterijų. Naujiems laivams ABB tiekia ne tik baterijas, bet ir visą integruotą laivo sprendimą su krante esančia įkrovos sistema, užtikrinančia tvarumą ir maksimalų patikimumą.

"Maid of the Mist" visada tobulėjo kartu su technologijomis, todėl džiaugiames galėdami atverti naują savo bendrovės istorijos puslapį su elektra varomais laivais“, - sakė „Maid of the Mist Corp“ prezidentas Christopher M. Glynn. „Glaudus bendradarbiavimas su ABB buvo labai svarbus šio projekto sėkmei, todėl didžiuojames tuo, ką nuveikėme kartu."

„Laivai ne tik leidžia keleiviams mėgautis įspūdingu Niagaros krioklių grožiu ir tausoja aplinką, bet ir patvirtina didėjantį elektra varomų laivų poreikį", - sakė ABB jūrų ir uostų padalinio  prezidentas Juha Koskela. „Sveikiname "Maid of the Mist" sprendimą pereiti prie veiklos su nuline emisija ir didžiuojamės, kad kartu su šia apie ateitį galvojančia bendrove įgyvendinome novatoriškus sprendimus.“

"James V. Glynn" ir "Nikola Tesla" energiją gauna iš dviejų baterijų, užtikrinančių bendrą 316 kWh galią, taip, kad atsarginiai resursai užtikrintų saugų pasiplaukiojimą. Baterijos leidžia elektriniams varikliams pasiekti galią iki 400 kW, kurią valdo ABB sistema "ABB Power and Energy Management System". Baterijas įkrauna vietoje pagaminta hidroenergija, taip  užtikrinant visą „Maid of the Mist“ laivų eksploatavimo be išmetamųjų teršalų energetinį ciklą. Įkrova vykdoma tuo metu, kai keleivių išlipa ir įlipa vos per septynias minutes.

Įrengusi baterijų įkrovimo jungtį "nuo kranto į laivą", monitoringo ir priežiūros diagnostinę sistemą „ABB Ability™ Marine Remote Diagnostic System“,  ABB laivus „Glynn“ ir „Tesla“ taip pat aprūpino įvairiais elektriniais, skaitmeniniais integruotais sprendimais, skirstomaisiais skydais, pavaromis ir integruota valdymo sistema.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp