ABB funkcionalumo ir dizaino sprendimai Italijos vilose

ABB funkcionalumo ir dizaino sprendimai Italijos vilose

Šiaurės Italijos Komo ežeras jau nuo Romos laikų yra populiarus dėl ypatingo mikroklimato, nuostabaus kraštovaizdžio ir istorinių vilų. 2014 metais „The Huffington Post“ jį pavadino „gražiausiu pasaulyje ežeru“. Legendinė prestižinių vilų ir kaimelių, kuriuose gyvena daug garsenybių, architektūra susilieja su unikalia Komo ežero aplinka.

Neseniai Torno mieste buvo užbaigtas keturių, su vaizdu į ežerą, vilų kompleksas, kurių komfortą užtikrina technologijos.

Vilų ekosistemoje integruoti geriausi ABB išmaniųjų namų sprendimai, tokie, kaip namų automatizavimo ir įėjimo kontrolės sistemos, užtikrinančios išskirtinį saugumą, komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą.

Technologinę vilų „širdį“ sudaro ABB i-bus® KNX sistema, kurios privalumai pavertė ją populiariausia pastatų automatizavimo sistema pasaulyje. Atviru standartu grįsta KNX leidžia valdyti daugybę rinkoje esančių prekinių ženklų prietaisų. Sistema yra automatizuota ir pritaikoma pagal gyventojų poreikius ir pageidavimus.

ABB KNX web serveris leidžia sukurti pažangią sistemą: nuo šviesos jungiklių iki temperatūros valdymo ir ABB-Welcome M įėjimo kontrolės sistemos integracijos. Visą sistemą galima valdyti iš namų arba nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną.

Italijos standartą atitinkanti ABB „Mylos“ serija apima daugybę spalvų ir formų, kurios  suteikia vilai harmoniją. Juodos stačiakampio formos serija apšviestoms sienoms suteikia išskirtinį dizaino elementą.

ABB-Welcome yra pažangi įėjimo kontrolės sistema, kurią galima valdyti per išmanųjį telefoną, arba per vidinę telefonspynę. Išorinėje video telefonspynėje integruota infraraudonųjų spindulių, 180° laipsnių kampą apimanti, kamera leidžia stebėti įėjimą į vilą net tamsoje.

Vartotojai vidines video telefonspynes su jutikliniu ekranu gali rinktis iš kelių variantų. Šiam  sprendimui, skirtingai nuo kitų elementų spalvos, pagal sienų spalvą buvo parinkta balta. Visas funkcijas galima valdyti per jutiklinį didelį ekraną, kuris budėjimo režimo metu tampa skaitmeninių nuotraukų rėmeliu.

Sistema patogi bei pažangi, nes turi galimybę įtraukti unikalias funkcijas, tokias kaip pasirinktos skambučio melodijos įkėlimas; lankytojo vaizdo įrašo žinutės įrašymo galimybė, kai įjungtas rėžimas „out of home" ("ne namuose“). Saugumo ir patogumo funkcija "Image Memory" („Vaizdo atmintis“) leidžia išsaugoti vaizdą, kai kažkas skambino prie durų tuo metu, kai nieko nebuvo namuose.

Vilų automatizavimo įmonės „Lorim“ savininkas Flavio Lodi Rizzini aptarė ABB sprendimų panaudojimą projekte: „Ši sistema leidžia mums įdiegti visų gyventojų poreikius tenkinančią kompleksinę namų automatiką. Pasirinkę ABB sprendimus, pasirinkome novatoriškus, ateičiai pritaikytus produktus, kuriems, jei prireiks, tikrai turėsime patikimą servisą. Šiai vilai tiko ne tik ABB siūlomas funkcionalumas, bet ir funkcinių elementų dizaino pasirinkimas, nes visi produktai turėjo harmoningai integruotis į šių pastatų architektūrinį kontekstą“.

„OFICINASGA“ dizaino studijos įkūrėjas architektas Gianpaolo Sala, sukūręs vienos iš vilų interjerą, sakė: „Pagrindinė idėja buvo sukurti išorinį konteinerį, kuris užtikrintų vaizdų  pralaidumą iš bet kurio taško name, su ežeru fone“.

ABB technologijos tenkina komforto, saugumo ir energijos vartojimo efektyvumo poreikius, ypač todėl, kad sistema buvo sukurta taip, kad ją galima būtų atnaujinti laikui bėgant bei įtraukti tas funkcijas, kurios bus prieinamos tik ateityje. Tokiu būdu sistemą galima plėsti ir modifikuoti laikui bėgant pagal gyventojų poreikius... namas, kuris nuolat evoliucionuoja ir demonstruoja ABB „išmaniųjų namų“ sąvoką.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp